12 Reacties

3 jaar geleden

Hier tikken we de 9 weken nu aan dochter is 9,5 maand Het is slopend ik heb een paar weken gehad elk uur nu 2x per nacht en niks lijkt hier ook te helpen en voor een slaapcoach ook geen geld dus wij vogelen het hier maar nu gewoon uit en roeien met de riemen die we hebben

3 jaar geleden

Hier tikken we de 9 weken nu aan dochter is 9,5 maand Het is slopend ik he ...
Dank voor je reactie, het is heel pittig allemaal. Ik hoop voor jou dat het snel over zal zijn

3 jaar geleden

Heb net zelf een topic aangemaakt (baby 11 mnd steeds vaker hard krijsend wakker)...ook vanaf 9 maanden opeens steeds slechtere nachten. Overdag gaat wel prima..vraag me ook af hoe lang het nog gaat duren want het wordt steeds erger :(

3 jaar geleden

Reactie op Nicole234

Heb net zelf een topic aangemaakt (baby 11 mnd steeds vaker hard krijsend w ...
Wat heftig om te horen 😪 jammer en ook wel gek dat er buiten een slaapcoach geen instantie oid is die ouders hier hulp in kan bieden, ik vind het zo zwaar en lees het heel erg veel, ik vraag me af hoe mensen dit doen met hun werk want mijzelf lukt het helaas niet meer en ik voel me heel schuldig

3 jaar geleden

Heeft iemand nog tips?

3 jaar geleden

Reactie op Lunatje

Wat heftig om te horen 😪 jammer en ook wel gek dat er buiten een slaapcoac ...
Nou ja automatische stand. Zo ga ik naar me werk nooit een dag vrij genomen om bij te tanken ofzo.

VRIEND

3 jaar geleden

Mijn dochter is geen goede slaper, we zijn ook altijd wel in de weer geweest met nieuwe fases /veranderingen mbt slaap en slaapregressies. Ik vind het lastig om tips te geven, omdat ik jullie situatie verder niet ken (ritme, routine, aantal en duur dutjes overdag, etc.). Wij hebben nooit een slaapcoach ingeschakeld, wel altijd veel online gelezen en van daar uit toegepast wat goed leek voor onze situatie. En dat hielp dan altijd, iig tot er weer een nieuwe regressie ofzo kwam 😆 Wellicht heb je iets aan slaaptipsvoorbaby’s op instagram? Ik zie daar iig een post over de 8 maanden slaapregressie. Misschien helpt die post niet meteen, maar de verschillende posts helpen je misschien om wat meer inzicht te krijgen in slaapgedrag. Voor het geval je je daar nog niet in verdiept hebt (wat ik me kan voorstellen als je dochter normaal goed slaapt!). Succes, hopelijk wordt het snel beter!

2 jaar geleden

Hoi, lang geleden heb je dit topic aangemaakt. Onze kleine zit nu ook in zon regressie, vraag me af hoelang het bij jullie heeft geduurd…?

2 jaar geleden

Wij zitten hier nu midden in het duurt al 4 weken ik ben benieuwd hoe het bij jou is goed gekomen ?

2 jaar geleden

Vanuit het consultatiebureau kun je gratis hulp bij slapen krijgen, heb ik hier wel eens gelezen. Ons kindje sliep pas na 1 jaar hele nachten, was daarvoor altijd meerdere keren wakker. Wat mij hielp was erbij stil staan dat hij me gewoon dichtbij wilde hebben en dat er een tijd komt dat dat niet meer nodig is. Accepteren dus.

2 jaar geleden

Hier duurde deze fase helaas heel lang... denk minstens 2 maanden.

2 jaar geleden

Tijdje geleden heb ik gevraagd maar bij mij heeft het toch maar max 1 week geduurd,