7 Reacties

3 jaar geleden
Ik heb geen ervaring met de meyco slaapzak, maar met de puckababy 4 seizoenen vanaf 6 maanden.
Ik vond hem nogal groot bij mijn zoontje vanaf 6 maanden en heb toen de teddy newborn slaapzak gebruikt. Die was erg fijn.
Ik zie dat ze van meyco ook babyslaapzakken 4 seizoenen hebben zou die dan kiezen voor nu en daarna de grotere.
Als je twijfelt over 1 of 2 slaapzakken, 2 is geen overbodige luxe als ie ziek wordt en zijn slaapzak onder spuugt of poept...😅

3 jaar geleden
Tip voor n goedkopere slaapzak: bambino van kruidvat! Ook bij de zeeman hebben ze goedkope slaapzakken, niet geprobeerd.. bambino valt iets kleiner dan hema, hema valt heel groot idd

3 jaar geleden
Ik vond die van de Hema niet fijn de stiksels bij de armen voor de rits lieten los en de ritsen gingen ook niet zo soepel.
Die van lodger vind ik wel fijn in gebruik maar om eerlijk te zijn denk ik dat de meeste 4 seizoenen wel te warm zijn voor in deze tijd en de aankomende zomer tenzij je airco hebt. Maar dit verschilt natuurlijk per kindje.. die van lodger was van maat 68 tot 80 maar droeg hij al met 62 omdat het hoofdgat smal is.
We hebben nu een hydrofiele zomer slaapzak van Lassig ook erg tevreden over.