20 Reacties

5 jaar geleden

Ik doe ze wel gewoon in de droger eerlijk gezegd. Moet ook vaak wel, want vaak ongelukjes of spugen. Ik heb puckababy en Hema voor mijn kleintje en voor mijn peuter nu meyco en jollein. Ik had er ook 1 van prenatal, die is wel een stukje kleiner geworden van de droger.

5 jaar geleden

Ik heb de slaapzakken van Prénatal. Gooi ze gewoon in de droger en gaat prima :)

5 jaar geleden

Ik gebruik de puckababy niet als inbaker maar als gewone slaapzak. Dus wat mij betreft niet nodig!

5 jaar geleden

Wij hebben winterversies van Ergopouch en eentje van Hema. Die doen het prima na tig keren in de droogkast. :)

5 jaar geleden

Mijn zoon zit in maat 62 en heeft nog meer dan genoeg ruimte om te groeien in de puckababy. Ik doe deze ook gewoon in de droger. Hele fijne slaapzak!

5 jaar geleden

De Puckababy koop je op marktplaats voor minder dan de helft 👍

5 jaar geleden

Hema. Die koop ik altijd ietsje groter en krimpt beetje maar minimaal

5 jaar geleden

Hema gaat prima idd! Voor zover niets gemerkt van krimpen.

5 jaar geleden

Ik heb er 2. Op een hanger boven de radiator drogen ze in een uurtje of 4..

5 jaar geleden

Reactie op Sesame

De Puckababy koop je op marktplaats voor minder dan de helft 👍
Of Vinted!

5 jaar geleden

Heb ook 1 van jollein die ik gewoon in de droger doe 🙈 ook de puckababy newborn teddy, topding. Maar inderdaad prijzig. Ik heb die aangeschaft, omdat onze slaapkamers onder de 14 graden zijn in de winter. In de andere seizoenen, dragen ze gewoon een hema slaapzak. Die zijn ook heerlijk hoor!

5 jaar geleden

Hema! Maar ik deed die van Jollein ook gewoon in de droger. Ging prima. Van Jollein vond ik mooier van print en kleur maar ze gingen snel pullen in de was. Die van de Hema niet.

5 jaar geleden

Wij hebben hier ook Puckababy newborn slaapzakjes. Onze zoon is bijna 12 weken en draagt ook maat 62, ik heb het idee dat deze slaapzakjes voor zijn lengte al wat kort aan het worden zijn dus ik zou ze nu niet meer aanschaffen. Het zijn trouwens wel hele fijne slaapzakjes. Onze kleine man slaapt er heerlijk in, helemaal in combinatie met de sleepsuit van Puckababy.

5 jaar geleden

Ze schijnen niet in de droger te mogen omdat de tog waarde wordt aangetast. Als je gewoon aan je kindje blijft voelen hoe het gaat, moet dat geen probleem zijn.

5 jaar geleden

Hema! Kunnen prima in de droger

5 jaar geleden

Puckababy mag in de droger.

3 weken geleden

HEMA slaapzak

3 weken geleden

HEMA gaat hier altijd in de droger krimpt niet en puck a baby mag en kan ook in de droger

3 weken geleden

Ik doe die van jollein altijd in de droger! Niks aan de hand hoor!