Voor als we beginnen met hapjes willen we graag slabbetjes met mouw kopen. Echter zit er nogal wat verschil in ben ik achter, soms heel wijd bij de polsjes, niet goed sluitend bij de hals en welk materiaal is fijn? Over welke zijn jullie tevreden?
Ik ben tevreden over de silly billyz. Fijn dat het gedeelte op de buik wat meer absorbeert en de mouwen sluiten goed aan. Ik vond wel dat ie in de nek ruimte over heeft, maar ik doe eerst een knoop in de uiteinden en doe dan het drukknoopje pas vast.
Ik heb gewoon stof die aansluit bij de mouwen. We hebben ook die niet aansluit, maar dan zit heel zijn arm nog vol. Bij de hals sluit het bij ons als een gewoon slabbertje met touwtjes om vast te maken
Wij hebben ze van de zeeman. Tevreden mee. Alleen de sluiting achter de nek is maar 1 klittenbandje waardoor die nog losser zit. Maar je kan het ook achter instoppen dat het voor goed aansluit 😊
Ook van de Zeeman hier. Ik heb er drukknoopjes opgemaakt om de hals strakker vast te kunnen maken.
Het enige nadeel vind ik is dat ze na een paar keer wassen niet meer echt waterdicht zijn. Dus bij nat fruit doe ik een siliconen gootjesslab er overheen.
Wij hebben er een stel van IKEA en eentje van silly Billyz. Die laatste is wat aan de grote kant en onze baby trekt die van haar armen, die van IKEA blijft beter zitten. En ze zijn goedkoop en waterdicht 😊
Die van de zeeman heb ik ook geprobeerd, maar zijn door het wassen al snel niet meer waterdicht. Dat laagje laat los. Hebben jullie daar geen last van??