11 Reacties

5 jaar geleden

Wij dicht + de rolluiken maar dat kwam omdat de slaapjes overdag ook onrustig waren en ik zelf niet tegen licht kan tijdens het slapen ;)

5 jaar geleden

Wij hebben haar kamertje ook vanaf het begin donker gemaakt, ondanks dat het advies is om overdag de kamer lichter te laten. Bij onze dochter heeft dit niet gezorgd voor een verkeerd slaapritme, de nachten pakte ze al snel meerdere uren slaap achter elkaar. Onze dochter slaapt gewoon echt veel beter als het goed donker is.

5 jaar geleden

Dicht, compleet duister

5 jaar geleden

Open

5 jaar geleden

Open maar wel met de niet verduisterende plissegordijnen dicht tegen het felle licht

5 jaar geleden

Ik liet mijn andere 2 kinderen overdag beneden slapen tot een maand of 5. Dat heeft goed geholpen met dag en nachtritme.

5 jaar geleden

Gordijnen dicht en helemaal donker in de kamer, zowel overdag als ‘s nachts. In het donker slaapt ze veel beter en ze onderscheid dag en nacht prima

5 jaar geleden

Bij mij ook alles donker. Hij was veel te alert om in het licht te slapen. Het verduisteren van de kamer werd snel deel van het slaapritueel hier, ik merk dat hij het herkent en begrijpt wat v hem verwacht wordt

5 jaar geleden

Open, ivm het dag/nacht ritme. Willen wel de gordijnen dicht gaan doen als we merken dat ze het nodig heeft

5 jaar geleden

Dicht bij alle slaapjes. Komt altijd wel wat licht doorheen overdag.

VRIEND

5 jaar geleden

Overdag alleen gordijnen dicht en in de nacht ook de rolluiken. Overdag is het donker genoeg voor hem (ook een erg alert mannetje) om te slapen, maar er is wel wat licht nog