14 Reacties
3 jaar geleden
Ja hoort bij tandjes helaas, zodra ze wat verder doorzijn zal de meeste pijn overgaan en zal ze weer beter gaan slapen.
3 jaar geleden
Jaa past zeker bij doorkomende tanden! Die tanden zijn echt vreselijk… 🙈 Ze zullen heus niet van alle tanden last hebben hoor. Maar slecht slapen, zure poep met rode billen, niet willen eten, oren trekken, verhoging soms koorts past allemaal bij doorkomende tanden. Hier nu ook een kind dat slechter slaapt door zijn tanden. Het is helemaal dik onderin.. zo sneu! Dentinox werkt hier trouwens niet en een zetpil ook niet. Deze geven we ook niet zomaar trouwens meer. Heeft die van zijn mama denk, daar werkt paracetamol ook niet bij haha!
3 jaar geleden
Reactie op Mbaby
Jaa past zeker bij doorkomende tanden! Die tanden zijn echt vreselijk… 🙈 Z ...
Je vergeet de slechte adem 🤢
Hier ook zeker slechter slapen als er tandjes doorkomen. Gelukkig helpt de combinatie dentinox en zetpil hier wel!
Ik ben ook zeker niet terughoudend daarmee, hij maakt ons al vaak genoeg wakker dus wat we aan slaap kunnen krijgen is me heilig.
3 jaar geleden
Reactie op Annmam
Ag ,en hoe doen jullie dat? Ik ben bang dat k nu verkeerde slaap associatie ...
Wij laten haar in haar eigen bedje heel even huilen en vaak gaat ze daarna wel weer slapen gelukkig. Tis echt vreselijk zielig maar anders gaat ze eraan wennen dat ze bij jullie slaapt. Als ze echt niet ophoud mag ze wel bij ons liggen.
3 jaar geleden
Het kan zeker tandjes zijn! Het kan helpen om het bedje iets schuin te zetten. Plat liggen kan vervelender voelen voor ze!
3 jaar geleden
Reactie op DeniseOoyen
Wij laten haar in haar eigen bedje heel even huilen en vaak gaat ze daarna ...
Ja precies, ons dochtertje houdt altikd zo lang vol. Nu ook. Dan slaapt ze net en word ze na 5 min weer huilen wakker. Kan ik weer van voor af aan beginnen met troosten.
Na hoelang word een associatie iets waar ze aan wennen. Sinds gisteren avond heeft ze nagenoeg niet meer zelf in bed geslapen.
3 jaar geleden
Reactie op Mbaby
Omg ja nu je het zegt!! We zeggen al de hele dag vandaag dat die zo uit zij ...
Ja zo weet ik dat een tandje bíj́na door is, dan meurt hij uit zijn mond joh, niet normaal 😅🙈 gaat vooral heel goed in combinatie met het huilend-van-de-pijn uit bed tillen.
Maar dan weet ik wel meteen wat er aan de hand is en zijn we er meestal wel binnen 24-48 uur van af.
3 jaar geleden
Absoluut gaan ze dan slecht slapen! En logisch ook hè.. Paar weken geleden hier zelfde verhaal. Schijnt ook dat ze druk ervaren rondom de kaak/oren als ze plat liggen en dat is niet prettig. Ook door de koorts kunnen ze slecht slapen. Zetpil erin werkt goed!
3 jaar geleden
Reactie op Annmam
Ja precies, ons dochtertje houdt altikd zo lang vol. Nu ook. Dan slaapt ze ...
Ja hier ook een volhouder vaak haha. Tis echt een drama die tandjes en het is echt een periode waar je ff doorheen moet. Onthoud dat je kindje er meer last van heeft dan jij🙈. Tis echt een vervelende periode, maar een dlaap associatie kunnen ze best wel snel aan gaan wennen helaas.














