4 Reacties
2 dagen geleden
Hazenslaapjes zijn heel normaal dus als hij 3-4 hazenslaapjes op een dag doet van 30 minuten, zou ik al prima vinden.
En als in bed niet lukt dan draagzak/doek? Dat was hier de oplossing met de tweede. En snachts: samen slapen?
Slaaptraining hebben wij door middel van gecontroleerd laten huilen maar dat kan echt pas na 6 maanden dus nu is het wel even doorbuffelen 🥲 is pittig
2 dagen geleden
Dit is echt allemaal super normaal. Boekentip zachte nachten! En alsjeblieft geen slaaptraining ook niet na de 6 maanden zoals hieronder word gezegd dat is echt schadelijk. Het enige wat je kindje daarvan leert is dat je niet komt en gaat daarom in een freeze.
2 dagen geleden
Reactie op Rosalindem
Dit is echt allemaal super normaal. Boekentip zachte nachten! En alsjeblief ...
Dat klopt niet wat je zegt hoor. Maar het is persoonlijk welke methode je kiest en voorkeur heeft en wat ook werkt. Zachte nachten is weer erg eenzijdig voor die methode zeg maar :-) werkte hier niet.
2 dagen geleden
Reactie op Rosalindem
Dit is echt allemaal super normaal. Boekentip zachte nachten! En alsjeblief ...
Misschien nog wat toelichting… Met slaaptraining heb ik het niet over, niet meer naar hem toe gaan als hij huilt. Dat is natuurlijk heel schadelijk en nooit goed, ook niet als ze wat ouder zijn. Ik bedoel het in de meest lichte en liefdevolle vorm maar wel om hem de ruimte te geven om bijv zelf in slaap te leren vallen. Als ik hem daar constant mee help, leert hij het niet zelf. Dankje voor je boekentip!














