12 Reacties
5 jaar geleden
Ik had begrepen dat ze met slechte uitslag eerder bellen.. Ik ga zo wel even de huisarts bellen!
5 jaar geleden
De hielprik van onze dochter was ook niet goed. Wij werden 5 dagen na het prikken gebeld door de huisarts
5 jaar geleden
Wij werden drie dagen later gebeld en met spoed naar het ziekenhuis gestuurd. Daar goed geholpen en alles met spoed onderzocht. Zelfde avond nog uitslag dat alles toch in orde was gelukkig.
5 jaar geleden
Bij ons zoontje was de hielprik op woensdagochtend gedaan en vrijdagmiddag kwam de huisarts langs dat we meteen naar een universitair ziekenhuis moesten voor verdere onderzoek. Meteen heen gegaan, savonds de eerste bloed en urine uitslagen al binnen en maandag nog een keer heen geweest, ook meteen alle uitslagen binnen.
5 jaar geleden
Wij kregen na 3 dagen telefoon van de huisarts die avond.
Volgende ochtend meteen naar het erasmus. Om daar weer bloed te prikken ( vreselijk) en onderzoeken te doen.
We kregen echt heel snel de uitslagen. Bleek om een false positive te gaan.
Man me Hart.
5 jaar geleden
Bedankt voor jullie reacties! Wat ontzettend naar voor de mensen met een slechte uitslag.. Ik heb het rivm zelf gebeld met de uitleg, en kregen de uitslag dat alles binnen was en alles okay gelukkig.
5 jaar geleden
Reactie op Liezz
Oh is dat veranderd? Hier was het bij de vorige twee geen bericht is goed b ...
Is veranderd idd!














