5 Reacties
VRIEND
4 jaar geleden
Ik zou vooral een dorp uitkiezen waar wat te doen en te zien is. Als je veel op jezelf aangewezen bent, dan hoef je tenminste niet heel de tijd in je huisje of hotel te zitten.
Hier ging het uiteindelijk niet door, maar wij zouden weer naar Saalbach-Hinterglemm gaan. Het is ook wel leuk als je loopafstand van een lunch tent zit bij de berg, dan kun je nog meeten met de lunch.
Geloof het of niet, met 2,5 had ik zelf plastic skietjes en ben ik een beetje gaan skiën tussen papa in. Ook was het blijkbaar super rustig en heb ik zelfs al les gehad 🤗. Wordt wel lastig met een newborn wellicht maar je zou dit kunnen verdelen met je partner?
4 jaar geleden
Reactie op deJong01
Ik las ergens dat je een beetje moet opletten met jonge babies op hoogte.. ...
Overigens is dit voor ons ook de reden nog een jaartje te wachten met wintersport. Ik zag mezelf ergens lekker in een huisje aan de piste zitten, maar dat betekent flink op hoogte, dus dat wordt hem niet... wil niet dat mn kleintje last krijgt van hoogteziekte of bijv een week niet slaapt.
4 jaar geleden
Reactie op deJong01
Overigens is dit voor ons ook de reden nog een jaartje te wachten met winte ...
Snap ik hoor. En het klopt, we hebben hier wel rekening mee gehouden met boeken. We gaan ook heen met het idee dat als het niet gaat, gaan we weer weg. Met vorig jaar een geannuleerde wintersport willen we het nu graag proberen..
4 jaar geleden
Reactie op DeniseD
Ik zou vooral een dorp uitkiezen waar wat te doen en te zien is. Als je vee ...
Ha super tof toch dat je al zo jong op skies stond?! Ik denk dat onze zoon er nog wel echt wat te klein voor is.
Verder goede tips, ga het eens overleggen. Verdelen met partner of oma (die wil vast ook wel) komt vast goed.














