Mijn kleintje en ik hebben last van spruw. Nu heb ik al Gentiaan Violet gebruikt en dit helpt niet. Ik las dat kokosolie goed kan helpen. Nu heb ik kokosolie geurloos gekocht van de AH maar lees ik dat dit niet de juiste is omdat dit wellicht bewerkt is.
Heeft iemand ervaring met deze kokosolie en kan ik deze nu wel of niet gebruiken?
https://www.ah.nl/producten/product/wi236548/biotoday-kokosolie-geurloos
Geen ervaringen met kokosolie. Voor de baby heb ik pure blauwe bessen sap gebruikt. Na elke voeding met wattenstaafje overal in mond wrijven. Binnen paar dagen geen spruw meer en het is ook niet meer terug gekomen.
Hier ervaring met kokosolie. Werkte echt top destijds bij onze kleine man! Ik heb onbewerkte olie gekocht bij de Tuinen. Bovendien kan je kokosolie voor van alles gebruiken!
Waarom niet naar de huisarts? Er is een goed medicijn voor spruw
We willen eerst proberen met een zo natuurlijk mogelijk middel voordat we aan een kuur / medicijnen beginnen.
Mocht dit niet helpen is de laatste optie een kuurtje of zalfje van de huisarts.
Een beetje laat, maar een tip die ik kreeg was om een klein klein lepeltje afgekookt water aan de baby te geven na elke voeding zodat de melk minder lang in het mondje blijft na een voeding. Vermindert de kans op spruw😃
Deze uit je linkje zal niet werken. Als het geurloos is dan is er vaak hitte gebruikt om het te bewerken en is de olie niet meer werkzaam tegen spruw. Je moet een koudgeperste variant hebben. Deze smaakt en ruikt nog naar kokos. Naast smeren met de olie wil ik je ook de tip geven om het te eten. Hierdoor was de (inwendige) spruw bij mij snel weg.
Ik heb hier geen ervaring mee maar ik gebruik kokosolie om in te bakken. Die bij Holland and Barret is onbewerkt en is van Perfectly Pure. Daar zit een klein beetje kokos smaak aan. Is nu 1 + 1 gratis.
Deze uit je linkje zal niet werken. Als het geurloos is dan is er vaak hitt ...
Ik gebruikte ook koudgeperst inderdaad. Ik smeerde het op een boterham en dan met chocopasta oid eroverheen. Beetje bounty idee, vond ik wel lekker haha
Deze heb ik op advies van mijn lactatiekundige. Ik behandel de mond en tong van mijn zoon met met een gaasje met kokosolie na iedere voeding.
Als je kindje via de borst drinkt, dan ook je tepel behandelen.
Ik geef je gelijk, beter eerst zo proberen dan gelijk aan de medicamenten 😉
Ik verkoop pure bio kokos olie uit Suriname echt de beste ik gebruik alleen deze voor mn kindjes. De kleine potten kosten 12,50 de grote 30,00. Wij verzenden ook via post nl met track & trace