16 Reacties

4 jaar geleden

Hoi naamgenoot 😋 . Ik heb de kip en garnalen sushi gegeten tijdens mijn zwangerschap. Bij het bestellen had ik erbij vermeld ; zonder viseitjes en goed doorbakken ivm zwangerschap.

4 jaar geleden

Ja, enkele keer. Ik ben dol op zeewier :-) En sushi met avocado, komkommer, etc. Goed opletten wat er precies in zit.

4 jaar geleden

Reactie op EEMMSS

Hoi naamgenoot 😋 . Ik heb de kip en garnalen sushi gegeten tijdens mijn zw ...
Bedankt voor je berichtje! En idd, toevallig bijna dezelfde naam 😄

4 jaar geleden

Hier ook een enkele keer. Heeeerlijk!!

4 jaar geleden

Ja hoor heerlijk

4 jaar geleden

Wij deden het zelf maken. Avocado, komkommer, ei en kip(burger bakken en er tussen doen 🙈). Dan weet je zeker dat alles goed is!

4 jaar geleden

Ja hoor! Neem vooral die met komkommer/garnalen of kip idd, of de champignons enzo, lust eigenlijk alleen zalm dus erg spannend wordt het voor mij niet echt qua sushi 😂

4 jaar geleden

Jahoor, kan gewoon zolang er geen rauwe dingen in zitten, heerlijk :)

4 jaar geleden

Ik ben helemaal verslaafd aan de kip teryaki rollen van sushi time👌🏼 ( op de dagen waarop ik eten binnenhou😅 )

4 jaar geleden

Jup!! Eet ze allemaal behalve de rauwe versies. Maar die at ik sowieso nooit. Ik maak mn eigen sushi. Incl de kip teriyaki en zalm teriyaki. Gebakken rijst. Sojabonen. Hmmm morgen wordt t sushi!!! 🤣🤣🤣

4 jaar geleden

Ik durf alleen zelf gemaakte, omdat ik bang ben dat bestelde toch op de plank worden gemaakt waar ook die met rauwe vis worden gemaakt🙈

4 jaar geleden

Ja bestelde het wel altijd gewoon. Wel even opletten of er geen viseitjes op zitten, maar vooral die met gefeituurde garnaal vond ik heerlijk.

4 jaar geleden

Toevallig gister besteld! Die met de gefrituurde garnalen!

4 jaar geleden

Ik ook al een paar keer. Gefrituurde garnaal is echt mn favoriet 😍 en loempia's erbij, en sushi met avocado en komkommer bijv. Heb vooraf gevraagd of ze er heen viseitjes op willen doen en dat gaan prima! :-)

4 jaar geleden

Reactie op Bloemblaadje

Ik durf alleen zelf gemaakte, omdat ik bang ben dat bestelde toch op de pla ...
Ja ik ook! Onlangs gebeld naar het restaurant en daar de toezegging gekregen dat als ik voor 4 uur bestel en het erbij zet, ze speciaal voor ons met schoon materiaal werken. Mega aardig.

VRIEND

4 jaar geleden

Yes! Heerlijk. Wel zelfgemaakt en niet van een sushitent want de kans op kruisbesmetting is groot (of noem mij een zeikerd🤷🏻‍♀️). Inspiratie: -Rolletjes met komkommer en gember -Rolletjes met surimi en avocado - met Japans ei (wij deden hem nog even in de oven om door te garen) Of maak een pokebowl met Japanse rijst, edemame, zeewier, surimi, avocado, peen julienne, komkommer, tofu.. et cetera. Wat je lekker vindt! Lekker met Kewpi sesamsaus🤗. Mijn man is kwart Japans, dus krijg vaker sushi voorgeschoteld🤗. Maar ook hij wilde absoluut niet bij een sushitent bestellen. Eet smakelijk!