29 Reacties
5 jaar geleden
Wij hebben ook een alecto en deze zegt 26 graden terwijl het 23/23,5 is op zijn kamertje (we hebben een thermostaat op elke slaapkamer). Dus ook 3 graden meer dan daadwerkelijk.
Misschien een thermometer op zijn kamertje zetten om te kijken hoe warm het daadwerkelijk is? Als je dat niet hebt evt een badthermometer?
5 jaar geleden
Wij hebben een andere babyfoon die ook die bizarre temperatuur aangeeft. Ik werd er ook zenuwachtig van, maar wij hebben de badthermometer ernaast gelegd en die geeft een graad of 5 minder aan.
5 jaar geleden
Wat ik mij misschien wel kan voorstellen (en dit is nergens op gebaseerd behalve dat ik er lang over na heb zitten denken omdat ik het ook irritant vond 😂), is dat het ook komt door de temperatuur van mijn zoon. Onze babyfoon hangt zo’n beetje boven hem op een statief dus ik kan me voorstellen dat zijn lichaamswarmte deels opgevangen wordt door dat ding🤷♀️. Anders heb ik werkelijk geen idee waarom ze zo’n hoge temperatuur aangeven
5 jaar geleden
Reactie op sjannie22
Oh dat is ook wel een goede ja! Alleen staat hij denk ik op 1 a 1,5 m afsta ...
Hmm ja dan denk ik niet dat het daar aan ligt nee.
Fijn he.. deze dure apparaten horen ons juist een gerust gevoel te geven terwijl je er soms echt in de stress van kan schieten haha
5 jaar geleden
Reactie op Annalina
Wij hebben een Luvion maar ook onze babyfoon klopt niet. Op de babyfoon is ...
Jep hier ook. Ik heb een aparte digitale thermometer in de kamer van onze zoon staan.
5 jaar geleden
Daarom heb ik een badthermometer liggen in de kamer. Maar onze babyfoon klopt gelukkig wel
5 jaar geleden
Reactie op Miertje08
Oh het goed dit lees... Ik vond het ookal zo warm lijken en niet afkoelen.. ...
Hier komen de badthermometer en de babyfoon overeen 🙂
5 jaar geleden
En de plaats van de babyfoon? Warmte stijgt op 😉 de plek in de kamer is bij ons ook verschillend qua temperatuur
5 jaar geleden
Reactie op sjannie22
Hij staat bij ons op de vensterbank van het raam. Zou het daarmee te maken ...
Moet je even kijken wat er gebeurd als die ergens anders staat? Hier maakt het wel degelijk verschil.














