7 Reacties

5 jaar geleden

Even je huisarts bellen. Ik heb had er ook heel veel last van gehad. Vanalles geprobeerd Rennie's, Gaviscon drank, Antigel drank enzo. Niks hielp meer. Van de huisarts Pantropazol (maagbeschermer/ maagzuurremmer) voorschreven gekregen, sinds dien nergens last meer van. Veel vrouwen hebben ook baad bij Omaprazol, dit is zelfde soort medicatie. En deze is ook vrij verkrijgbaar bij de apotheek en drogist. Liefs.

5 jaar geleden

Ik had dit ook. Sinds ik omeprazol als advies kreeg en het neem kan ik alles weer eten. Maakt zelfs niet uit of de kleine mn maaginhoud naar boven drukt met dr hoofdje(stuitligging) want dan blijft het nog in mn maag en geen zuur. Omeprazol 10 mg capsules haal ik bij de kruidvat. Wel even voor gebruik doorgeven aan de huisarts. 1ste tablet heeft niet meteen effect 2de wel. Elke ochtend voor ontbijt en avond voor avond eten neem je er 1 werkt echt perfect

5 jaar geleden

Omeprazol werkt top! Bij mij werkte zuivel ook wel goed, dus een glas melk of een beetje yoghurt

5 jaar geleden

Bij mij hielpen rennies op het begin, maar dat was op een gegeven moment echt niet meer voldoende. Nu gebruik ik antagel en werkt echt top馃榾

5 jaar geleden

Omeprazol!

5 jaar geleden

Waterijs en vanillevla

5 jaar geleden

Als je ligt kun je in ieder geval het beste op je linkerzij liggen zodat je maag in de juiste positie ligt en je maagzuur zo niet kan teruglopen in je slokdarm.