9 Reacties

4 jaar geleden

Anyone? 🏕

4 jaar geleden

Ik heb die van little dutch. Mooie kwaliteit. Met leuk vlaggetjes erbij en dikke kleed eronder. Hij is wel wat duurder maar ik heb hem ergens met korting gekocht. Rond de 70 euro
24baby's podcast Samen Groeien

Luister nu naar de nieuwste podcast van 24baby: Samen Groeien. In deze podcast beleven we samen met jou de eerste maanden met je baby. Van de laatste loodjes van je zwangerschap tot alle eerste keren met je baby. Luister de podcast via jouw favoriete podcast-app.

4 jaar geleden

Reactie op Manonkim

Dit bericht is verwijderd
Dankjewel! Ik ben ook altijd wel benieuwd naar persoonlijke ervaringen, omdat verkooppartijen niet altijd helemaal objectief kunnen zijn. Maar ik zal deze zeker ook eens bekijken.

4 jaar geleden

Ik heb die van little dutch. Mooie kwaliteit. Met leuk vlaggetjes erbij en ...
Past prima in het budget! Ik ga kijken!

4 jaar geleden

Van de Lidl is ook goed 👍🏻

4 jaar geleden

Little dutch

4 jaar geleden

Flying tiger heeft er eentje, gister gekocht voor 30 euro. Houten stokken en beige/zand kleur stof soort linnen/katoen achtig