25 Reacties
vorig jaar
Kan je het op je werk in een koelkast bewaren? En hoelang is je reistijd tussen huis/werk?
Ikzelf doe max 10 minuten over het naar huis gaan dus doe de borstvoeding gewoon los in mijn tas en thuis direct weer in de koelkast. Als je langere reistijd hebt kan je een koeltasje met element mee nemen en daar je melk in vervoeren. Je kan dan meerdere zakjes (echt wel 5 of meer) in je tasje doen tijdens de terugreis.
vorig jaar
Ik had deze koeltas: https://www.bol.com/nl/nl/p/medela-koeltas-moedermelk-flesjes-medela-flesjes-passen-perfect-met-4-medela-flesjes-en-koelelement/9200000001769723/?Referrer=ADVNLGOO002031-G-140856560377-S-1773044637059-9200000001769723&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwveK4BhD4ARIsAKy6pMKXEJCZ8Rk7T__Q10RrI1xoc--u_U4PiP6ieIClzrGTqQEICwAAFp8aAs8cEALw_wcB
Bleef de melk heel de dag in gekoeld hoeven hem niet in de koelkast te zetten. Thuis deed ik het dan in de diepvries
vorig jaar
Ik zou persoonlijk geen diepvrieszakjes doen maar investeren in een stuk of 10 potjes van avent. Dat zijn doorzichtige potjes met een blauw deksel. Daar kan 180 cc melk in en vind ik in een koeltasje stabieler dan een zakje:)
En verder gewoon een klein koeltasje met 3 koelelementen heb ik altijd.
vorig jaar
Ik zou persoonlijk geen diepvrieszakjes doen maar investeren in een stuk of ...
Dit inderdaad. Voor thuis kolven en in de vriezer zakjes prima. Maar op werk kolven en vervoeren is potje chiller. Ik kolf met avent dus zit het toch al in het potje, nog makkelijker.
Ander vraagje: bij luiertassen krijg je vaak zo een rond klein koeltasje voor melk. Weet iemand waar ik dat los kan kopen? Gaat om melk mee te geven naar oma.
vorig jaar
Reactie op aardbeienbanaan
Dit inderdaad. Voor thuis kolven en in de vriezer zakjes prima. Maar op wer ...
vorig jaar
Ik heb een heel fijn koeltasje van medela met een koelelement wat een soort rond om de flesjes loopt. Super fijn en heel goed te vinden op marktplaats.
Zou het ook in flesjes doen (bijv bewaarflesjes van medela of Lansinoh kosten echt niet zo veel) en zakjes alleen gebruiken als je gaat invriezen.
vorig jaar
Ik had ook de medela koeltas met koelelement. Wat een fijn ding! Het koelelement is heel dik waardoor je melk echt heel lang gekoeld blijft! Zowel flesjes als zakjes vond ik fijn. Als je veel kolft vond ik zakjes fijner, daar kon ik wat meer mee kwijt in dezelfde ruimte. Tip, kijk daarvoor eens op vinted. Veel mensen verkopen een grote lading zakjes die ze over hebben voor fijne prijzen
vorig jaar
Reactie op Beanie85
Zoiets bedoel je?
https://www.baby-dump.nl/done-by-deer-flessentas-insulat ...
Ja thanks. Dit was ook de enige die ik goed kon vinden.
vorig jaar
Ik heb een kolftas van bol,
.com met koelvakje, koelelement leg ik daar dan in .
vorig jaar
Reactie op berryberry
Ik heb een kolftas van bol,
.com met koelvakje, koelelement leg ik daar dan ...
Thanks! Maar ik zoek echt alleen een klein koeltasje, rond, waar twee tot drie bekertjes melk in kunnen :) van werk naar huis neem ik zo mee naar huis, is 10 minuten van koelkast tot koelkast ;)
vorig jaar
Ik heb gewoon zo’n goedkoop vriestasje ooit gekocht bij de Kruidvat/Big Bazar iets in die richting. En ik nam dan een vrieselement van huis mee.
Slotje erop en bewaarde het op de afdelingskoelkast (in de kolfruimtes stond ook wel een koelkast, maar als die net in gebruik waren als ik naar huis ging, vond ik dat niet zo handig :). En het slotje had ik erop, omdat er een verhaal de ronde gaat dat er van een collega 5 jaar terug dus een flesje afgekolfde melk gejat was 🫠)
vorig jaar
Koeltasje van Medela met een element (of bij korte reistijd niet eens nodig). Ik gebruikte de medela kolf flesjes of de medela bewaarzakjes (heeeel stevig!), zette het op werk in de koelkast in het koeltasje en nam het einde dag mee naar huis 🥰
vorig jaar
Ik gooi de melk gewoon in mijn tas, heb 30 minuten reistijd ongeveer. Als ik langer overdoe heb ik een klein koeltasje en “koelelementen” van natte bevroren sponsjes in een ziplock (vriesvak op het werk).
Ik gebruik de flesjes van mijn kolf, heb er 4. Thuis in Phillips Avent bakjes (niet de beste voor melk want de deksel er recht op draaien is soms gedoe, maar wel handig voor vaste voeding straks).
Ik veeg de schelpen van mijn kolf schoon, verwissel de flesjes. Lactatiekundige adviseerde om de kolf niet in de koelkast te bewaren, omdat de kou niet helpt bij de TSR (toeschietreflex).
vorig jaar
Reactie op Joelez
Wat voor glazen bewaarflesjes heb jij? Wist niet dat dat bestond..
https://borstkolvenshopdeboezem.nl/products/sterifeed-moedermelk-bewaarflessen-130-of-250-ml-glas?currency=EUR&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Google%20Shopping&stkn=3e5a008ea9af&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwveK4BhD4ARIsAKy6pML3S_y3MqiuF-mZrrl9DeItgJCTR_-7qLKv37y6wt6XjKkDygQP3iMaAoECEALw_wcB
Ik heb er laatst naar gezocht en vond deze. Maar nog niet besteld.
Iemand bekend met deze webshop??
vorig jaar
Reactie op Beanie85
Ja ik heb hier een kolf gekocht ooit. Goed bevallen!














