17 Reacties

vorig jaar

Ik gebruik altijd MP Denmark!

vorig jaar

Ik heb er vandaag bij de zeeman gekocht. 2 voor 5 euro. Nog niet gewassen of gedragen maar zagen er wel mooi uit!

vorig jaar

Condor heeft prachtige maillots en bij ons blijven ze mooi na de was, maar ze zijn wel aan de prijs en in de categorie 'netjes'. Ben er verliefd op though. Verkrijgbaar bij bol

vorig jaar

Ewers .. alle kleuren vd regenboog en goede kwaliteir

vorig jaar

MP Denmark inderdaad!

vorig jaar

Reactie op Kerooi

Condor heeft prachtige maillots en bij ons blijven ze mooi na de was, maar ...
Dank je wel! Hier ben ik ook helemaal weg van. Goed om te horen dat ze mooi blijven ☺️

vorig jaar

Reactie op Wenteleefje

Ik heb er vandaag bij de zeeman gekocht. 2 voor 5 euro. Nog niet gewassen o ...
Bedankt voor je tip. Die zal ik ook eens proberen.

vorig jaar

Zeeman vind ik wel snel pillen eigenlijk en die worden vrij snel ‘hard’ hier. Ik heb er nu van de c&a en die zijn echt ultiem zacht!

vorig jaar

Ik ben heel tevreden over die van H&M.

vorig jaar

4FF heeft ook prachtige maillots die goed blijven!

vorig jaar

Babygo, die hebben mayo met antislip op.knieen en tenen. Super fijn voor als ze gaan kruipen. Te koop bij de babypark. Blijven ook lang goed, gaan hier nu al voor een tweede ronde mee

vorig jaar

Via Vinted en dan zoeken op nieuw met prijskaartje of nieuw zonder prijskaartje. Ik vind maillots van de Terstal ook erg fijn. Zeeman kan ik niks mee.

vorig jaar

Condor 🤣 die blijven mooi, maar daar betaal je wel voor.

vorig jaar

Die maillots van h&m blijven hier altijd mooi

vorig jaar

Reactie op Muurbloempje3

Condor 🤣 die blijven mooi, maar daar betaal je wel voor.
Welk materiaal hebben deze van Condor?

vorig jaar

2% elastaan, 90% extra warm katoen en 8% polyamide. Wassen mag maar op 40 graden volgens etiket, maar doe ik gewoon op 60.

vorig jaar

Reactie op Muurbloempje3

2% elastaan, 90% extra warm katoen en 8% polyamide. Wassen mag maar op 40 ...
Oh ik heb deze cijfers van het maillotje met opengewerkte zijkant. Je heb ze van condor ook in effen, rib en met strik. Daar liggen de percentages wat anders, de materialen blijven hetzelfde. Gymp heeft ook goeie maillots. Maar die van condor blijven nog mooier.