13 Reacties
2 jaar geleden
Allereerst gefeliciteerd!
Ik vond het eerlijk gezegd heel fijn en verveelde me niet snel. Je bent de hele tijd bezig (althans ik). Als het niet de baby was, dan was het wel lekker lang douchen, dan het huishouden, probeerde soms mee te dutten, we gingen vaak wandelen, bellen met vriendinnen, koken etc.
2 jaar geleden
Geen tips sorry, hier ook spijt dat ik de vakantie achter het verlof had aangeplakt. Duurde zo ontzettend lang 🙈
Ik was zo blij dat ik weer aan het werk mocht.
In mijn verlof was het gelukkig deels mooi weer. Dus veel gewandeld.
Mijn partner heeft toch nog verlof opgenomen na 2 maanden en nog een week vakantie aan het einde. Dat vond ik wel erg fijn nog.
2 jaar geleden
Ik vond mezelf met een baby van 3 maanden net zo druk de hele dag als met een baby van 1.5 week. Zou eerst even aankijken hoe het je afgaat als je partner weer werkt en dan kijken waar je nog aan toekomt en waar je uberhaupt puf voor hebt of zin in hebt.
Ik ging wel regelmatig bij mijn opa en oma langs of familieleden die vrije dagen hadden. De supermarkt en wat andere winkels waren een uitje. Gewoon wandelen veel gedaan. Paar keer naar de babyspa geweest. Verder in en rondom het huis vooral, ik heb binnenshuis veel creatieve hobbies dus als de baby sliep ( en niet op mij ) ging ik schilderen of armbanden maken etc. Maar liefst gewoon slapen
2 jaar geleden
Straks als je je wat beter voelt. Ga je sneller met je kindje de Deur uit. Er komt steeds meer tijd tussen de voedingen te zitten dus je kan ook makkelijker de deur uit. Ik liep vaak naar de winkel in de wijk, of de wijk ernaast. Dan was ik zo een uur tot 1.5 op pad.
Verder lekker ergens lunchen of koffie drinken met je partner.
2 jaar geleden
Ik heb nu nog verlof tot januari (kind 15-7 geboren) en de dagen vliegen voorbij. Verveling valt me reuze mee! Lekker wandelen, spelen en als ze slaapt doe ik het huishouden of doe ik iets voor mezelf. Nu ze ouder wordt is het ook makkelijker om met haar op pad te gaan voor bijv kleine boodschappen. Soms krijg ik ook niks gedaan op een dag en zit ik de hele dag met baby op mij.
Moet zeggen dat ik wel erg blij ben met NPO+ en Netflix sinds m'n verlof! Zeker omdat inderdaad de meesten gewoon werken overdag, dat was wel even wennen (de zomervakantie kwam vlak nadat ze geboren was).
Als partner vrij is glip ik wel gauw de deur uit om te sporten of boodschappen te doen. Die vrijheid mis ik dan soms wel, maar dat hoort erbij. Je krijgt er zoveel voor terug 🤪🥰
2 jaar geleden
Reactie op Nitij
Sorry, maar... nee, de verveling viel niet mee 🙈 Ik was beiden keren dolge ...
Hier ook. Onze oudste is geboren in een lockdown. Ik werd knettergek van hele dagen thuis rondhangen en gebrek aan mentale uitdaging. Ik ben toen na 6 weken weer 1 dag gaan werken ipv alle weken achter elkaar op te nemen. Dat moet natuurlijk wel maar net kunnen qua baan.
Nu hebben man en ik beiden 4 maanden verlof. Wij gaan er regelmatig samen op uit: kopje koffie drinken en we hebben een museumkaart gekocht.
In de meeste plaatsen zijn wel mama cafés of vergelijkbare dingen, dus misschien is dat ook nog een optie om wat leuke afleiding te hebben Elise.
2 jaar geleden
Oh nee, hier viel de verveling ook absoluut niet mee. De muren kwamen ontzettend op me af en sorry, maar wat was het SAAI 😅. Ik moet wel zeggen dat ik weinig kon wandelen door blijvende bekkeninstabiliteit. Maar ik verveelde me echt rot. Zo blij toen ik weer kon werken, daar was ik echt al veel eerder aan toe dan na die 10 weken.
2 jaar geleden
Bij baby 1 in lockdown na 6 weken weer 24/28 uur gaan werken omdat mij verveelde.
Met baby 2 veel naar het strand geweest, musea en lange wandelingen door hele land gemaakt ;), en iedere week wel 1 of 2 keer naar een vriendin, man werkte thuis dus iedere dag zwemmen, wielrennen of hardlopen als baby sliep/daarnaast had ik 1 dag cursus per week gedurende mijn verlof, voerde af en toe sollicitatiegesprekken week seminar in buitenland gehad, tijd vloog voorbij!.
Maar 7nmaanden (zolang was ik thuis) alleen met baby tutten nee.
2 jaar geleden
Ik heb het geluk dat ik mezelf vrij snel goed voelde en onze zoon vrij makkelijk is. Ik ga dus nu zelf veel met baby op pad, ipv thuis te zitten.
Zo zijn wij met onze zoon van zeven weken lekker twee weken op de bonnefooi naar Frankrijk gegaan. Reiswieg, kinderwagen en verschoonkussen achterin en gaan.. Vond ik heerlijk. Als zo iets kan, zeker doen. Ik leerde gelijk om overal borstvoeding te geven.
Verder ga ik nu ook veel met baby bij anderen langs ipv eindeloos kraamvisite thuis te ontvangen. Werkt een vriendin bijv. thuis, dan rij ik naar haar toe met baby voor een lunch of koffiepauze.
Natuurlijk is het soms spannend of onhandig en wees niet te hard voor jezelf. Soms lukt het uiteindelijk toch niet om te gaan. Maar ik merk dat ik er steeds makkelijker in wordt om de deur uit te gaan. Thuis hou ik me bezig met creatieve hobby's, koken, foto albums, klusjes in huis, etc.
2 jaar geleden
Ik had totaal geen last van verveling. Ik wilde niet meer werken. En heb dus ook ontslag genomen.
Ik ging met mijn dochter naar mamacafe's, en sprak door het land af met andere moeders.
Gelukkig kon en kan ze goed tegen autorijden.














