5 Reacties
vorig jaar
Reactie op boysmam
Ja ik! Wij zijn daar in 2022 geweest doen mijn zoontje zes weken oud was. Z ...
Ahh top! Of ze het goed doen en wat jullie ervaringen ermee zijn 😊
vorig jaar
Reactie op cadeautjeee
Ahh top! Of ze het goed doen en wat jullie ervaringen ermee zijn 😊
Wij waren er positief over. Ze gingen eerst even kijken of het echt nodig was. Daarna gingen ze uitleggen wat er gedaan zou worden en kregen we instructies mee. Je moet het namelijk twee weken lang een soort van masseren om te voorkomen dat het ‘terug groeit’. Die instructie mochten we ook opnemen. Daarna ging ze aan de slag. Eigenlijk was het heel snel gedaan en voor we het wisten stonden we weer buiten.
Ze waren heel vriendelijk en legden alles goed uit en waren ook lief voor m’n zoontje.
vorig jaar
Wij zijn vorige maand heen geweest om de tongriem en lipband te laten laseren van onze dochter (toen 5 weken).
Ze heeft eerst alles nog eens nagekeken, en toen de procedure + nazorg heel duidelijk uitgelegd. Dit mag je inderdaad opnemen zodat je het later rustig terug kunt kijken, erg fijn!
De procedure zelf was zo klaar, viel alles mee. Personeel is heel kundig. Ook voor onze dochter waren ze heel lief! Je mag een week later nog eens langskomen voor een check, maar als je niet in de buurt woont mocht je ook foto’s mailen. Heb ik niet gedaan overigens.
Vond de nazorg wel pittig, ze vond het echt niet leuk. Maar het is wel heel belangrijk!
Achteraf kijk ik er met een goed gevoel op terug, heeft voor onze dochter echt wel geholpen!
vorig jaar
De tandarts zelf is heel behulpzaam en vriendelijk. Maar helaas was de behandeling bij mijn dochter niet succesvol en ik moest toch nog een keer behandelen in Groningen. Daar doen ze het heel goed! Ik heb van de tandarts in Groningen ook gehoord dat er veel ouders bij haar zijn geweest na een niet succesvolle behandeling bij Octant in Hoorn helaas..














