18 Reacties
3 jaar geleden
Haha ik moet ook altijd lachen als ik mijn dochter uit bed haal, door die afdrukken😅
Mijn dochter is nu 14 maand, en ik gebruik ze nogsteeds.. eigenlijk niet bij stil gestaan, maar idd niet meer nodig lijkt mij. Denk met 10 maand ook niet meer..
Ik ga binnenkort nieuwe hoeslakens kopen!
3 jaar geleden
Reactie op SnnevL
Haha ik moet ook altijd lachen als ik mijn dochter uit bed haal, door die a ...
Haha ja en die afdrukken blijven best even zitten dus als ik snel weg moet, zie je mensen echt kijken naar der gezicht 🥴😂!
3 jaar geleden
Een aerosleep is überhaupt niet nodig 🙂 dus wanneer je een nieuw hoeslaken nodig hebt, kun je gewoon een ander hoeslaken eromheen trekken.
3 jaar geleden
Ik heb m van de week in de was gedaan en er eigenlijk niet meer opgelegd🙈 hij is nu 1,5 jaar
3 jaar geleden
Het is sowieso niet nodig. Gewoon een stevig matras en veilige slaapzak tot 2 jaar. Dus als je er klaar mee bent en een lekker zacht hoeslakentje met mooi printje wilt shoppen, lekker doen.
3 jaar geleden
Ben na 6 maanden gestopt met het hoeslaken. Denk niet echt dat het nodig is als ze zelf hun gezichtje draaien en hun hoofd optillen. En daarnaast ook op hun armen leunen.
3 jaar geleden
Mijn dochter van ruim 2 slaapt er nog steeds op. Maar is meer uit gewoonte en omdat ik het handig vindt met wassen (gebruik hem dus eigenlijk meer als matrasbeschermer nu). Nodig is het zeker niet meer. Als je kindje zelf haar hoofdje gewoon goed kan optillen lijkt het me niet meer nodig
3 jaar geleden
Ik gebruik het tot mijn zoontje 2 is en we hem in een peuterbed willen doen. Dan komt ook onze nieuwe baby. Als ons zoontje bij ons in bed ligt, ligt hij ook op een normaal matras met normaal hoeslaken en dat is ook altijd prima gegaan. Hij is een echte buikslaper. Vanaf 2 jaar raden ze pas aan om een dekbed te gebruiken, dus vanaf dan kan denk ik ook wel zijn aerosleep weg.
3 jaar geleden
Wij gebruiken de Aerosleep topper nog steeds; onze dochter is nu bijna 11m. Denk idd dat het voor het ademen/stikgevaar niet meer nodig is als ze zelfstandig van rug naar buik en andersom kunnen rollen en hun hoofdje goed kunnen optillen. Een pluspunt is wel dat het voor wat extra verluchting zorgt met die airlayer tussen het hoeslaken en de matras (zelfde principe als de aeromoov airlayers, handig in de zomer). Wij gebruiken hem gewoon verder omdat we hem toch hebben (hebben er 2 voor eventuele accidentjes) ☺️














