12 Reacties

4 jaar geleden

Kinderen zijn zo snel haha hier ook een klimmertje gehad. https://www.pr ...
40 euro voor een tuigje is dan weer niet wat ik zoek 😂 Het hoeft er alleen maar op te passen.
24baby's podcast Samen Groeien

Luister nu naar de nieuwste podcast van 24baby: Samen Groeien. In deze podcast beleven we samen met jou de eerste maanden met je baby. Van de laatste loodjes van je zwangerschap tot alle eerste keren met je baby. Luister de podcast via jouw favoriete podcast-app.

4 jaar geleden

Er staan er ook legio op marktplaats, wel origineel van Stokke maar lang niet zo duur. Beste van beide werelden, als je t mij vraagt

4 jaar geleden

Ik heb er nog wel 1 te koop. Maar mag hier niet haha

4 jaar geleden

Bij prenatal heb je een universele van iets van €8 😉. Past op de tripptrapp.

4 jaar geleden

Reactie op EsBaby24

Bij prenatal heb je een universele van iets van €8 😉. Past op de tripptrap ...
Kijk dat is beter 😂

4 jaar geleden

Reactie op DocBex

Er staan er ook legio op marktplaats, wel origineel van Stokke maar lang ni ...
Oja ik zie het, alsnog voor 20 euro 😅

4 jaar geleden

Bekijk Babsana Veiligheidstuigje Met Looplijn - Grijs op: https://www.bol.com/nl/p/babsana-veiligheidstuigje-met-looplijn-grijs/9200000005535109?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp Babsana via bol.com in verschillende kleuren en werkt prima. Wij hebben deze ook. Onze dochter 8 mnd gaat continue op de stang staan dus hiermee wat veiliger. Wel even worstelen hoe het bevestigd moet worden maar een rondje Google afbeeldingen verklaart

4 jaar geleden

Reactie op Sappppi

Bekijk Babsana Veiligheidstuigje Met Looplijn - Grijs op: https://www.bol.c ...
Mamaloes verkoopt deze ook, maar dan voor 6.99. Werkt perfect!

4 jaar geleden

Reactie op EsBaby24

Bij prenatal heb je een universele van iets van €8 😉. Past op de tripptrap ...
Welke is dat, de universele?
Podcast Samen Groeien
Nieuwe aflevering: mijlpalen en we listen and judge - ouderschapseditie

In de laatste aflevering van Samen Groeien delen we tips bij doorkomende tandjes en blikken we terug op het zindelijkheids- en potjesavontuur van Ivana en Ize. Lucy legt uit wat kan je de komende zes maanden nog kan verwachten. En tot slot gaan we samen met jullie met de billen bloot in de “We listen and don’t judge”-ouderschapseditie.

4 jaar geleden

https://community.24baby.nl/forum/baby/tuigje-in-tripp-trapp-babyset-23wP4z In dit topic heb ik tdt een foto geplaatst hoe wij een universeel tuigje hadden gemonteerd.

4 jaar geleden

Wij hebben de universele van prenatal, die van stokke zelf vond ik echt idioot duur. Gebruiken hem al bij 2 kids en is nog als nieuw