37 Reacties
3 weken geleden
Grappig, ik wou dit hotel aanraden toen ik de titel zag.
Wij zijn afgelopen jaar naar green garden resort & spa geweest in Alanya. Heel fijn met jonge kinderen.
Ook concorde de luxe vonden wij heel fijn. Dit was nog wel zonder kinderen (weet even niet uit me hoofd of daar glijbanen zijn) Concorde zit dichtbij het vliegveld van Antalya
3 weken geleden
Wij gaan nu paar jaar achtet elkaar naar Jiva beach resort hotel in Fethiye. Echter is het niet dichtbij de luchthaven gelegen. Is ongeveer 1 uur rijden met transfer maar verder top qua vriendelijkheid, zwembaden, entertainment en het eten.
Strand is paar stappen lopen en verder kun je met de bus (20min) naar het centrum reizen. Het is een rustige maar een fijne plek.
Ook kun je genoeg activiteiten doen met of zonder kinderen. Zoals de watervallen of de Canyon bezoeken etc 😊
3 weken geleden
Ik heb geen specifiek hotel die ik kan aanraden, maar ik wil je wel de tip geven om goed de reviews te lezen omtrent zwembadwater. Wij zijn vorig jaar naar Lara geweest en m’n zus ook in een ander resort in Lara en het zwembad was IJSkoud. Ik had het echt nog nooit meegemaakt, maar schijnt in die omgeving in Turkije dus heel gebruikelijk te zijn.
Maar echt zó koud dat er niemand te bekennen was bij het zwembad en alle coole glijbanen niet gebruikt werden.
Volgens mij was dit in dit gebied anders omdat het zwembad water anders aangesloten is dan in andere regio’s. Volgens mij ververst het water altijd of is er een soort doorstroming, waardoor het kan opwarmen. Ik heb het helaas vaker gehoord en ga daarom in het vervolg toch weer naar een ander gebied in Turkije.
3 weken geleden
Reactie op Chrissie132
Ik heb geen specifiek hotel die ik kan aanraden, maar ik wil je wel de tip ...
Niet* kan opwarmen
2 weken geleden
Reactie op AMol
Dank jullie wel! Ook tips die wat verder zijn dan Lara mogen uiteraard. Ik ...
Ik zou met kinderen echt voor zo'n korte mogelijke transfer kiezen.
Heb ook nog wel goede aanbeveling voor privé transfer in Lara.
Je zou eventueel nog naar bodrum kunnen gaan.
Transfer met de bus is 45 min. Privé transfer dus sneller
2 weken geleden
Reactie op M_1986
Ik zou ergens anders kijken, TUI is zoveel duurder.
Bij onze vakanties vo ...
Wij hadden vroeg geboekt en kwamen juist voordeliger uit met TUI haha, vakantiediscounter etc was ook ongeveer zelfde prijs.. 🙈
Wellicht bedoel je alles los boeken van elkaar? Vlucht en hotel apart?
2 weken geleden
Reactie op LunaSimba
Wij hadden vroeg geboekt en kwamen juist voordeliger uit met TUI haha, vaka ...
Oh dat is bijzonder.
Ik boek al 20 jaar pakketreizen (2x per jaar) naar Turkije. En Tui was altijd duurder.
Veel duurder en veel slechtere service.
Nu voor het eerst gekeken om los van elkaar te boeken omdat prijzen zo gestegen zijn. Maar dat was alsnog duurder.
Nu via alltours.de geboekt
8 dagen herfstvakantie voor ons 4en. Was 2915 euro (inclusief koffers, transfer (prive) en parkeren.).
Via Corendon was het 330 euro . Maar zonder koffers, privé transfer en parkeren
Via Vakantiediscounter waa het 150 euro duurder maar okk zonder alle andere dingen.
Via TUI was dezelfde reis 4173 euro en dit was ook zonder transfer, koffers en parkeren.
En dat is de afgelopen 3 jaar zo geweest voor dit resort
vorige week
Reactie op AMol
Daar kijken we nu ook voor. Op aanraden van een kennis hier. Jij boekt dus ...
Tui is altijd behoorlijk wat duurder in onze ervaring. Je betaald voor de naam maar in het hotel krijg je geen andere service. Terwijl je wel honderden tot 1000 soms zelfs 2000 euro meer betaald. Afgelopen herfstvakantie ook. Wij zaten er voor 2500 euro. Het andere Nederlandse gezin via TUI voor bijna 4000 euro.
Wij hebben via alltours.de geboekt. Via Duitsland zit de ruimbagage er bij in. Bustransfer ook maar wij boeken zonder transfer. Afhankelijk van luchthaven heb jezelf de keuze voor welke vluchttijden
Privé transfer boeken wij in regio antalya bij Ella Car Transfer en heb je de keuze tussen 3 verschillende autostoeltjes. Dit zit bij de prijs in.
Wij betalen 50 euro voor ons 4en voor heen en terug. Je kan gewoon betalen aan de chauffeur. Dus 25 enkele reis. Hele nette service.
Komende herfstvakantie wordt onze 3e Saturn Palace














