Hi,
Als eerste: ja, ik weet dat screen time niet wordt aangeraden voor babies.
Nu m'n vraag: eind december vliegen we naar familie in Nederland. M'n dochter is dan 11 maanden. Het is een vlucht van 9uur en als m'n dochter niet slaapt gaat dat een hele, hele lange vlucht worden. Dus, ik wil graag alvast wat series/clips/films (?) downloaden op de tablet om haar, indien nodig, rustig te krijgen maar heb echt geen idee waar we haar naar kunnen laten kijken.
Naar welke series etc. kijken jullie kinderen? Hebben jullie nog aanraders?
Sesamstraat liedjes vindt ons zoontje geweldig. En 鈥榮 ochtends bij het ontbijt kijken we met zijn drietjes naar het programma Binnenstebuiten. Geen baby programma inderdaad, maar veel mensen en dieren en natuur, en dat vindt hij best leuk :)
Nijntje en tiktak als ze nog zo klein zijn (ervaren tijdens de lockdown en het thuiswerken馃槄). Nu (2 jaar) is paw patrol het helemaal:).
Ik vond wel dat mijn dochter er maar heel kort naar kon kijken - na tien minuutjes was het wel weer gebeurd en moesten we toch weer wat anders verzinnen. Dat is inmiddels ook helemaal goed gekomen馃槣. Maar meer voor je eventuele verwachtingen. Hopelijk hebben jullie een goede, rustige vlucht!