8 Reacties

3 jaar geleden

Mijn oudste 2 sliepen de eerste weken samen in 1 ledikant op onze kamer. Allebei aan 1 kant. Na een week of 12/13 zijn ze naar hun eigen kamertje verhuisd en allebei in een eigen ledikant die naast elkaar stonden. Zit nu in de wachtkamer van het ziekenhuis voor de 20weken echo van weer een tweeling... met hun gaan we het precies zo doen.

3 jaar geleden

Ik heb vroeger de eerste 3 a 4 maanden samen met mijn tweelingzus in een ledikantje geslapen. Daarna beide in een eigen ledikantje op dezelfde slaapkamer. Dit was van korte duur, want vanaf 10 maanden klommen we vaak snachts uit ons ledikantje (hoe dan!?) en sliepen we naast elkaar op de vloer馃ぃ we kregen dus al snel twee peuterbedjes en dan sliepen we nog steeds vaak samen in 1馃

3 jaar geleden

Dankjewel voor jullie ervaring! En sliepen jullie dan met de voetjes of met de hoofden in het midden?

3 jaar geleden

Reactie op Mei23

Dankjewel voor jullie ervaring! En sliepen jullie dan met de voetjes of met ...
Met de voetjes in het midden en dan een gedeeld lakentje en dekentje. Dus in t midden een dekentje waar ze allebei onder lagen.

3 jaar geleden

Reactie op Mendev

Ik heb vroeger de eerste 3 a 4 maanden samen met mijn tweelingzus in een le ...
Hahaha wat grappig. Mijn dochters probeerden altijd handjes vast te houden door de spijltjes heen. Wij hebben er uiteindelijk 1 spijl uit gehaald zodat ze er met handje doorheen pasten 馃槀

3 jaar geleden

Onze meiden van nu 12 weken slapen al vanaf het begin in hun eigen kamertje puur om het gebrek aan ruimte in onze slaapkamer. De babykamer is wel redelijk groot en we hebben daar een slaapbank neergezet waar we tot 3-4 weken geleden afwisselend hebben geslapen, de eerste helft van de nacht ik, de andere helft van de nacht mijn man, dus vanaf het begin flesvoeding en afgekolfde melk gegeven. Met een beetje geluk worden ze niet tegelijkertijd wakker :) nu slapen we in onze eigen kamer met een babyfoon (met camera - aanrader!). De slaapbank staat nog steeds uitgeklapt voor de moeilijke nachten, dan blijven we erbij. De ledikantjes van de meiden staan met de lange kant tegen elkaar aan. Ze herkennen elkaar nog niet dus kan nog niet m鈥檔 ervaring daarover delen. Overigens leg ik ze overdag in een normale grootte box bij elkaar.

3 jaar geleden

Mijn meiden hebben 7 dagen in het ziekenhuis gelegen, daar lagen ze alle twee in een eigen bedje. Thuis hebben ze ongv 1,5 tot 2 weken samen in 1 co- sleeper geslapen. Al snel merkte we dat het te krap werd en hebben ze alle twee in een eigen co-sleeper geslapen. Nu sinds een paar weken (zijn nu bijna 11 weken) slapen ze in hun eigen kamer in een eigen ledikantje, met een klein beetje ruimte er tussen. (Heb even geen foto's van de ledikantjes)

3 jaar geleden

Heb even een foto gemaakt van de camera 馃ぃ de bedjes staan dus stukje uit elkaar. Andere meid ligt beneden want die had krampjes馃槄