8 Reacties
3 jaar geleden
Wat zal dat schrikken zijn geweest. Helaas gebeurt dit bij heel veel (alle?) kindjes wel eens. Ze leren door 'vallen en opstaan', hoe zielig ook. Vooral belangrijk dat je kindje na een val nog steeds alert is. Dat bij brabbelt en lacht is een goed teken!
En als je echt twijfelt gewoon even de huisarts bellen en je zorgen bespreken.
3 jaar geleden
Even in de gaten houden of hij alert blijft niet spuugt etc.. Viel hij op een speelmat of iets zachts?
3 jaar geleden
Wat vervelend zeg! Maar kindjes vallen nu eenmaal, het is niet jouw schuld! Het is een goed teken dat hij meteen begon te huilen en dat hij daarna weer lacht. De volgende site is goed om even door te lezen, daar staat precies waar je op moet letten en wanneer je de arts moet bellen: https://www.thuisarts.nl/val-of-klap-op-hoofd/mijn-kind-is-op-hoofd-gevallen-of-heeft-klap-tegen-hoofd-gehad-tot-en-met-15. Niet teveel over in zitten, hij gaat nog wel vaker vallen in z’n leven 😘
3 jaar geleden
Persoonlijk ervaren: de kleintjes kunnen veel hebben! Maar snap je moederhart.
Meteen huilen is goed teken, bel de huisarts waar je op moet letten als je ongerust bent!
3 jaar geleden
Is even schrikken, maar mijn dochter is inmiddels denk ik al 30x op haar voor en achterhoofd gevallen. Ze willen oefenen, leren, proberen. Daar hoort dit (helaas) ook bij. Komt goed!














