28 Reacties

5 jaar geleden

Opvolgmelk is toch vanaf 6 maanden? Als je het cb zou volgen haal je er pas een fles of flessen af bij 8 maanden. Mss even overleggen met het cb?

5 jaar geleden

Als hij ook nog een nachtfles heeft ga je er lastig een fles afkrijgen, kennelijk heeft hij het nodig

5 jaar geleden

Wij hadden geen nachtfles meer toen wij de 5e fles eraf haalden. De avondfles ging er ook rond 5 maanden af door steeds iets minder in de fles te doen

5 jaar geleden

Waarom ga je over op Nutrilon 2? 🙂

5 jaar geleden

Reactie op JJ-18

Waarom ga je over op Nutrilon 2? 🙂
Omdat er aan alle kanten wordt gezegd dat dat echt MOET vanaf 6mnd. Anders komen ze wat te kort

5 jaar geleden

Reactie op Summer2020

Als hij ook nog een nachtfles heeft ga je er lastig een fles afkrijgen, ken ...
Dat is zeker waar. Zo denk ik ook.. maar van opvolgmelk mogen ze niet teveel toch?

5 jaar geleden

Reactie op Sab80

Opvolgmelk is toch vanaf 6 maanden? Als je het cb zou volgen haal je er pas ...
Typfout ik bedoel ook 6maanden haha.. maar bij opvolgmelk moet je naar 4 flessen toch?

5 jaar geleden

Ik zie nu mijn typfout pas! Mijn zoontje is over 4 dagen 6 maanden!

5 jaar geleden

Reactie op huizeveld

Dat is zeker waar. Zo denk ik ook.. maar van opvolgmelk mogen ze niet teve ...
Dat weet ik niet, maar als je zoontje nog een nachtfles nodig heeft zou ik toch voorlopig echt op zuigelingenvoeding blijven. Dan is hij er nog niet klaar voor als hij op 4 flessen over moet

5 jaar geleden

Misschien heb je hier wat aan! Hier een schema van 4 flessen met 210cc+7schepjes nutrilon. (5forte en 2 schepjes normale nutrilon). Onze dochter is 19 weken. De tijden: 0730 11.30 15.30 19.30 Meestal red ze het 4/4.5uur. Soms is ze eerder of later wakker dus dan verschuiven de tijden iets. Hier doet ze het nu al zo’n 3 weken heel goed op! Meestal na de laatste fles gaat ze naar bed en slaapt dan door tot de volgende ochtend. (Gaat meestal goed, soms komt ze moeilijk in slaap vanwege sprongetje/slaapregressie). Sinds ik weer aan het werk bent, ben ik overgestapt op 4 flessen omdat ze savonds vaak zo moe was van de opvang/oppas dat ze bij de 4e fles , in slaap viel. Succes!

5 jaar geleden

Misschien heb je hier wat aan! Hier een schema van 4 flessen met 210cc+7s ...
Dankje! Dit zijn precies onze tijden haha.. Alleen komt de man dus ook nog rond 2330 voor de 5e fles en red het dan alsnog de nacht niet haha..

5 jaar geleden

Reactie op huizeveld

Dankje! Dit zijn precies onze tijden haha.. Alleen komt de man dus ook nog ...
Misschien kun je de voeding ophogen? En dan kijken wat hij opdrinkt? Of nutrilon forte toevoegen, dit geeft een langer verzadigd gevoel! Is het proberen waard!🤩

5 jaar geleden

Misschien kun je de voeding ophogen? En dan kijken wat hij opdrinkt? Of nut ...
Ik wil alles proberen om eindelijk weer eens een nachtje door te slapen haha. Mag je Nutrilon forte gewoon zomaar geven? Zonder overleg met arts of CB?

5 jaar geleden

Reactie op huizeveld

Ik wil alles proberen om eindelijk weer eens een nachtje door te slapen hah ...
Ja ik heb het op eigen initiatief gedaan zonder overleg met het cb. Heb positieve recensies gelezen hier op de app om het zonder overleg te doen. Forte wordt vaak gegeven bij hongerige baby’s, het lukt dan vaak ook om er meer tijd tussen de voedingen te laten komen omdat je kindje meer verzadigd is. Voor mij geen reden om te overleggen met het CB. we hebben het rustig aan opgebouwd , eerst 2 schepjes en dan steeds meer. Hier geen krampjes oid!

5 jaar geleden

Reactie op huizeveld

Omdat er aan alle kanten wordt gezegd dat dat echt MOET vanaf 6mnd. Anders ...
Dat is marketing 🙈

5 jaar geleden

Reactie op JJ-18

Dat is marketing 🙈
Dus op 1 blijven zou ook voldoende moeten zijn?

5 jaar geleden

Ja ik heb het op eigen initiatief gedaan zonder overleg met het cb. Heb pos ...
Doe je heel goed! Ik ga eens kijken wat wij het beste kunnen doen. Voor vanavond/vannacht heb ik van Nestle van die granen gehaald voor door zijn flesje. Hopelijk helpt dat voor de nacht eens

5 jaar geleden

Reactie op huizeveld

Dus op 1 blijven zou ook voldoende moeten zijn?
Als je bij 1 blijft moet je baby wel voldoende ijzer uit vaste voeding halen. Dat is het voornaamste voordeel van opvolgmelk.

5 jaar geleden

Mijn kleine wordt volgende week 6 maanden en die zit sinds begin augustus op 4 x 180ml. Wel met een deel forte, en in de laatste twee schepjes pap. Eigenlijk de fles van 23:00 gewoon ineens weggelaten en in die van 19:00 die pap toegevoegd. Duurde twee nachten en daarna sliep ze gewoon door!

5 jaar geleden

Reactie op huizeveld

Dus op 1 blijven zou ook voldoende moeten zijn?
Ja hoor, i.c.m. hapjes.