10 Reacties
vorige week
Dit is volkomen normaal. Rond 7-11 maand valt de nachtvoeding vaak weer weg, buiten ziekte en ontwikkelsprong om. Rond deze leeftijd volgen ontwikkelingen zich snel op waardoor ze weer een nachtvoeding nodig kunnen zijn. Waarom geef je een grote fles kv in de avond? Kv valt zwaar en kan ook zorgen voor nachtelijke onrust. Een mens slaapt het beste op lichte voeding (na een zwaar buffet slaap je zelf ook niet goed) Ik zou afgekolfde melk geven en een “normale hoeveelheid: 100xkg:aantal voedingen (minimaal 6).
Voor het beeld die van mij heeft nooit een nachtvoeding gehad (oké 7 dagen tot de conclusie was dat ze daardoor afviel) tot 7 maand oud en heeft tot 1 jaar af en toe een paar weken een nachtvoeding gehad. Alles is een fase en elke fase gaat voorbij.
vorige week
Is normaal. Slaap veranderd elke keer weer met fases :-) mijn kinderen sliepen pas door met 1,5 jaar. Tot die tijd wel nachtvoedingen. Grote kans dat het over een paar weken weer anders is.
vorige week
Hier ook van 8 weken tot 4 maanden doorgeslapen (ik denk vooral doordat ze toen ingebakerd sliep), toen weer 1-2 nachtvoedingen (naast een laatste voeding om 22.30). Nu rond 8 maanden slaapt ze af en toe weer door, maar vaak nog even tussen 2 en 4 een voeding en knuffel nodig. Zolang het tussen een kwartier en een uur wakker is en dan weer lekker slapen, vind ik het helemaal goed. Is natuurlijk voor die kleintjes!
vorige week
Reactie op BEM1993
Hier ook van 8 weken tot 4 maanden doorgeslapen (ik denk vooral doordat ze ...
Wij geven overigens ook de 22.30 voeding een flesje kunst omdat ik lage productie heb in de avond. Maakt totáál geen verschil in of die nou 120 of 180 cc is. Ze komt in de nacht als het voor haar nodig is.
vorige week
Ik lees veel dat het je nieuwe normaal is, maar hier bij twee kids een andere ervaring! Dus misschien heb je er iets aan.
Hier merkte ik dat het vaak tijdelijk was, juist tijdens een groeispurt of iets dergelijks.
Ik gaf er dan een tijdje aan toe en merkte dat de behoefte na 1 tot 2 weken weer wat minder werd. Waar ik altijd wel voor oplette, was dat ik niet ineens grote voedingen ‘s nachts ging geven. Dus een in verhouding kleinere voeding (bijv 90/120 als ze overdag 150/180 kregen). Ook keek ik of de avond fles wat groter kon, eventueel wat meer flesjes korter op elkaar (bijv om 17:00 en om 19:00 weer)
En als het na 2 tot 3 weken aanhield begon ik met speentje geven, en dan vaak waren ze “zo” weer in het ritme van doorslapen. 🤞🏻
vorige week
Hier is het tot heden het nieuwe normaal. Mijn zoon sliep met 10 weken van 19u tot 7u door. Hij is nu 8 maanden en slaapt alweer 2/3 maanden niet door.
gisteren
Volgens mij hoort dit ook bij de slaapregessie. Wat je dan automatisch snel doet is je kindje voeden , want je kindje huilt en je wilt hem weer lekker laten slapen.
Wat ik om me heen veel hoor is “niet voeden” je kindje kan al doorslapen zonder voeding en heeft het dus niet perse nodig. Het kan namelijk zijn dat je kindje dan gewend raakt aan het feit dat hij ‘s nachts weer voeding krijgt. Troosten met een speentje of even vasthouden is misschien dan een optie? Ik hoor dit om me heen dus zelf nog geen ervaring mee🙈
Onze dochter is momenteel 3 maanden dus wij gaan het meemaken hoe het gaat tegen die tijd😂
gisteren
Reactie op Mommyren
Volgens mij hoort dit ook bij de slaapregessie. Wat je dan automatisch snel ...
Die van ons is bijna 5 maanden en wat je zegt klopt wel. Maar ik zou wel altijd controleren of het honger is of niet. Sommige nachten kan het zijn dat ze wel degelijk honger hebben. Misschien zijn ze niet zo lekker of groeien ze hard, kan allemaal.
Wij beginnen met een speen en als dat niet voldoende is controleer ik of hij honger heeft door mijn knokkel op zijn wang te plaatsen. Als hij die zelf pakt en gaat sabbelen is het honger bij ons.














