6 Reacties
5 jaar geleden
Zitje op de kinderwagen vanaf 5 maanden omdat ze zich bleef omdraaien in de wagen en met hoofd boven de rand uit probeerde te kijken. Zitje wel op de ligstand nog.
Van newborn zitje op de tripptrapp naar echt zitten in de kinderstoel met 7 maanden, toen het wat meer op zitten begon te lijken.
5 jaar geleden
Stoel toen ze zelfstandig konden zitten. Zitje van de kinderwagen rond 5 maanden in lig stand omdat ze zo groot werden en zichzelf omhoog trokken.
5 jaar geleden
Rond de 6 maanden. De reiswieg werd te krap en in de newborn set drukte ze zich steeds omhoog. Ze kon dus niet helemaal perfect zitten, maar hebben dat geleidelijk opgebouwd.
5 jaar geleden
Ik had met 5 maand mijn kindje altijd andersom in de wagen klimmen. Toen hij eruit klom was ik het zat, toen de buggy gepakt en dan op de meest liggende stand. Hij kon pas goed zitten met 7,5 maand. Maar zat na 6 maand ook al in de kinderstoel. Met stevige steun ging dat heel goed. Maar het beste is pas te doen als je kindje zelfstandig kan zitten
5 jaar geleden
Met 5 maanden het zitje van de wandelwagen op ligstand, ze kwam helemaal omhoog om over de rand te kijken馃槀 Superleuk gezicht was dat. Kinderstoel pas toen ze zelf kon zitten, dik 7 maand.














