6 Reacties
5 jaar geleden
Bij ons is alles hetzelfde, behalve dat het s nachts donker is en overdag niet. Ritueel is gelijk, slaapzak altijd aan, knuffeltje met white noise aan en knuffeldoekje in de hand. En het speentje natuurlijk!
5 jaar geleden
Bij ons een verschil qua fles, overdag niet persé meteen na de fles naar bed ‘s avonds wel, en overdag krijgt hij geen pyjama aan en wordt hij niet ingesmeerd voor het naar bed gaan (eczeem). Voor de rest alles hetzelfde luier verschonen, slaapzak aan, gordijnen dicht, magisch droompopje aan en speentje in wel zo goed als alle slaapjes in eigen bed soms wijkt het weleens af omdat we overdag nog weleens gaan lopen dan slaapt hij zo’n 1,5 uur in de wagen.
5 jaar geleden
Overdag: schone luier - slaapzak aan - gordijnen dicht - kus en een knuffel.
Avond: wassen of badje - pyama aan - lekker uitgebreid insmeren - voeden - slaapzak aan - gordijnen dicht - dua doen (islamitisch gebedje) - kus en knuffel. En papa is er dan altijd ook bij. Overdag wisselen wij af.
Overdag slapen in zijn bedje in zijn kamer. Altijd gordijnen dicht want heel gevoelig voor licht. Savonds meestal rond 11 komt hij voor een voeding en dan ga ik ook slapen en gaat hij mee in de cosleeper in onze kamer.














