Even een vraagje. Mijn zoontje poept heel vaak met veel vezels/velletjes aan zijn billen die ik er met geen mogelijkheid afgepoetst krijg. Ik zet hem vaak onder de douche, maar dat kan alleen als hij thuis is. Iemand tips qua poetsdoekjes of wellicht voeding?
Met water, en dan indd olie. Als je buiten bent, gewoon een (extra) flesje water meenemen, dan kan je het goed wegpoetsen zonder pijn of achterblijfsels.
Ik sluit me aan bij de wasbare doekjes! Hoeft niks speciaals te zijn, washandje werkt ook prima en die heb je vaak in huis. Maar wij hebben wasbare doekjes van billiesbox en die hebben een gladdere kant en een ruwere kant en dat werkt echt goed.
Bij ons werkt de weelde reinigingsmelk goed. Dat doen we op een xl wattenschijfje en na een paar keer vegen zijn de billen weer lekker fris en schoon 馃槉
Wij hebben wasbare doekjes van cheeky wipes, ben er echt fan van, maar desondanks blijven die vezelpoepjes hier nog gewoon plakken hoor. Werkt wel beter dan wegwerpdoekjes, maar iets er naast gebruiken is zeker nog een aanrader.