37 Reacties

3 jaar geleden

Volle producten. Maar ik weet dat de meningen hierover verdeelt zijn.

3 jaar geleden

Yoghurt etc gebruik ik volle yoghurt. Melk nog steeds kunstvoeding.
24baby's podcast Samen Groeien

Luister nu naar de nieuwste podcast van 24baby: Samen Groeien. In deze podcast beleven we samen met jou de eerste maanden met je baby. Van de laatste loodjes van je zwangerschap tot alle eerste keren met je baby. Luister de podcast via jouw favoriete podcast-app.

3 jaar geleden

Vol. Jonge kinderen hebben de vetten nodig om van te groeien.

3 jaar geleden

Volle yoghurt, maar halfvolle melk. Vooral omdat we die zelf gebruiken😁

3 jaar geleden

Volle yoghurt en halfvolle melk want dat eten/drinken wij zelf ook

3 jaar geleden

Ik kreeg van het CB het advies om halfvolle melk te geven (drink ik zelf ook, da's handig) Waarom kon ze niet echt zeggen Yoghurt kan ik je nog niks over zeggen, kleine vent vindt dat niet zo lekker nog.

3 jaar geleden

Havermelk!

3 jaar geleden

Onze dochter weigert volle en halfvolle yoghurt. Wil alleen magere yoghurt. Qua melk gaan we halfvolle melk proberen

3 jaar geleden

Reactie op Wise

Vol. Jonge kinderen hebben de vetten nodig om van te groeien.
Dit

3 jaar geleden

Landelijke advies (in NL) is halfvolle melk/yoghurt. Dit omdat volle melk meer verzadigd vet bevat wat minder goed is voor hart en bloedvaten. Het voedingscentrum heeft hier een goed artikel over geschreven, inclusief het antwoord op de vraag ‘maar een kind heeft toch vetten nodig?’ https://mobiel.voedingscentrum.nl/nl/service/vraag-en-antwoord/kinderen-en-jongeren/geef-ik-mijn-kind-volle-halfvolle-of-magere-melk-.aspx#:~:text=Je%20kunt%20je%20kind%20vanaf,drinken%20helpt%20overgewicht%20te%20voorkomen. Dit gezegd hebbende geven wij hier thuis wel volle yoghurt omdat zoonlief met zijn gewicht tussen de onderste 2 lijntjes zweeft.
Podcast Samen Groeien
Nieuwe aflevering: mijlpalen en we listen and judge - ouderschapseditie

In de laatste aflevering van Samen Groeien delen we tips bij doorkomende tandjes en blikken we terug op het zindelijkheids- en potjesavontuur van Ivana en Ize. Lucy legt uit wat kan je de komende zes maanden nog kan verwachten. En tot slot gaan we samen met jullie met de billen bloot in de “We listen and don’t judge”-ouderschapseditie.

3 jaar geleden

Hier halfvolle melk en yoghurt verschilt. Ze lust alles. Eerder kreeg ze vooral magere yoghurt maar omdat ze nu al een tijdje zelf eet doen we een beetje Griekse yoghurt 10% vet omdat dat beter op de lepel blijft liggen. :) Onze dochter wordt overigens in september 2.

3 jaar geleden

Wij gebruiken volle producten dit op advies kinderarts ivm prematuur en dysmature zoon. Hij moet juist vetjes kweken want hij heeft niks bij te zetten.

3 jaar geleden

Wij geven volle melk maar onze dochter zit qua gewicht op -1 dus ze kan het hebben.

3 jaar geleden

Halfvolle melk

3 jaar geleden

Volle melk

3 jaar geleden

Vol, vooral omdat ze wat te licht was en dit wel goed eet/drinkt

3 jaar geleden

Reactie op NickyF

Ik kreeg van het CB het advies om halfvolle melk te geven (drink ik zelf oo ...
Hier gaf het cb juist het advies om volle melkproducten te geven. Maar dat valt me wel vaker op bij de cb's, dat er veel verschil in zit. Ik ben begonnen met alles vol. Inmiddels nog wel volle yoghurt maar halfvolle melk, omdat ik het beu was om voor iedereen wat anders in huis te halen (ik drink zelf magere).

3 jaar geleden

Volle melk. Vollere producten zijn het meest gezond.

3 jaar geleden

Voor de kinderen allemaal volle producten. Ze zijn heel acriwf en volop in de groei.. dat mogen ze ook ergens van doen

3 jaar geleden

Volle kwark/yoghurt etc. Alleen halfvolle melk aangezien volle melk geweigerd wordt