14 Reacties

2 jaar geleden
Mijn dochtertje moest vooral heel erg huilen tijdens het drinken. Ze dronk dan een paar slokken en begon dan heel erg te huilen. Je merkte echt dat ze pijn had en oncomfortabel was. Soms ontroostbaar en soms na een beetje wiegen weer rustig. Na een tijdje hapte ze dan duidelijk hongerig weer aan, waarna het weer huilen was. Uiteindelijk dronk ze te weinig en kwam ze te weinig aan. Daarnaast moest ze vaak huilen bij verandering van houding, dus van liggen naar overeind en andersom. Het wegleggen was in die tijd ook erg lastig hierdoor. Ze sliep dan in je armen en werd bij het neerleggen bijna direct wakker en begon te huilen.
We hebben van alles geprobeerd: hoofdeinde wat overeind, johannesbroodpitmeel, 20 tot 30 minuten overeind houden na het voeden, laten boeren (wat erg lastig ging), etc. Uiteindelijk na heel veel gedoe omeprazol drank voorgeschreven gekregen en toen was ze na een week een heel ander kind, veel vrolijker en makkelijker te slapen te leggen. Ze ging ook veel beter drinken. Na ongeveer 3 a 4 maanden zijn we afgebouwd met de drank en nu zit ze al sinds oktober zonder. Over het algemeen gaat het heel goed! Af en toe wat spugen, maar dat heeft elk kindje wel.

2 jaar geleden
Wij konden ons zoontje zowel in de nacht als overdags niet wegleggen hij had echt zoveel pijn door het spugen maar ook door de maagzuur wat omhoog kwam elke keer!! Mijn vriend en ik hebben dus ook in shifts gewerkt om met ons zoontje op te zitten!! Overstrekken van de pijn maar ook flesjes weigeren! Hij kreeg toen medicijnen tegen de maagzuur omdat zijn slokdarmpje helemaal geïrriteerd was dit leek naar ophoging wel iets te doen maar helaas was dat het bij hem nog niet! Wij konden zijn flesjes ook niet indikken omdat hij elke keer verstoppingen heeft maar bij mijn zoontje komt het allemaal omdat hij koemelkallergie heeft!! Nu heeft hij neocate en spuugt nog wel maar het lijkt hem geen pijn meer te doen!!
En hebben wij nu een vrolijk mannetje maar het is om even kort te zeggen een hel geweest!! Zo intens hard huilen en moeilijk stil te krijgen alleen in de draagzak en of rechtop tegen je borst houden zorgde dat hij kon slapen!
(Verborgen) reflux kan dus ook evt door een allergie komen dus houd het goed in de gaten!!
Heel veel sterkte ermee!!🙏🏻🙏🏻

2 jaar geleden
Onze baby sliep overdag heel slecht en was in de nacht uitgeput. Overdag was het veel huilen, boos, slikken, overstrekken, frustratie tijdens voeding. Soms totaal ontroostbaar en ze wilde alleen op onze borst slapen. Wij zijn overgegaan op neocate met een schepje jbpm. Dit was bij ons de oplossing. Binnen 4 dagen een relaxte baby na 8 weken ellende.

2 jaar geleden
Onze baby sliep overdag heel slecht en was in de nacht uitgeput. Overdag wa ...
In de nacht begon de ellende rond 04:00 weer. Ze sliep dan wel, maar kreunde het hele huis bij elkaar. Heel naar geluid was dat.

2 jaar geleden
Tijdens het drinken heel erg huilen, uiteindelijk helemaal weigeren.
Van het vele huilen sloeg het ineens om tot totale stilte, ze had teveel pijn in haar slokdarm om geluid te maken.
Voeding ingedikt maar haar reflux was zo extreem dat het toen bleef hangen in haar keel.
Uiteindelijk medicatie gekregen ook omdat haar slokdarm verbrand was.

2 jaar geleden
Ons dochter begon met veel huilen en dit werd alleen maar erger en erger. S nachts sliep ze normaal maar overdag was het heel lastig. Op het laatst huilde ze soms weleens 15 uur op een dag, de artsen dachten dat het krampjes waren
Uiteindelijk zijn we bij de kinderarts beland en hebben we Omeprazol voorgeschreven gekregen. Meteen een totaal ander meisje en ze was weer vrolijk en kon drinken
Het huilen was echt extreem en ze was niet te troosten
We hebben totdat ze 1 jaar werd Hero comfort voeding gebruikt tegen het spugen en de medicatie met ongeveer 5-6 maanden afgebouwd en dat ging goed
Het was al met al een heel zware tijd. Veel sterkte ❤️

2 jaar geleden
Onze baby heeft non stop de eerste maanden intens hard geschreeuwd/gehuild😿. Met nexium(maagzuurremmers) en lactulose (onze baby raakte verstopt door nexium) werd het langzaam minder. We hebben ook koemelkvrije voeding geprobeerd maar dat hielp helaas niet. Na 6 maanden groeide onze baby langzaam over de verborgen reflux heen. Hij was niet te troosten (dit maakte het hè zwaarst want je voelt je zo machteloos) maar de pacco inbakerdoek hielp enorm. Snachts sliep ik misschien 3 uur (niet achter elkaar) de eerste maanden en onze baby werd elk uur wakker overdag en nacht. Nu is onze dreumes 14 maanden, super vrolijk en slaapt al heel lang super goed door. Het was een traumatische tijd maar het komt goed zoals iedereen zegt🙌🏼 Wij hebben ook hulp vanuit het ziekenhuis gekregen. Dat hielp enorm. Zij gaven ons een nog strakker schema, de tip vd inbakerdoek en nog een paar andere dingen :) De osteopaat hielp bij ons ook.
Heel veel sterkte!!

2 jaar geleden
Onze dochter begon met krijsen zodra ze neergelegd werd. Geluid ging echt door merg en been. Zodra we haar rechtop hielden werd ze rustiger.
Daarna begon de onrust tijdens de fles. Snachts vreselijk verslikken (terwijl haar bedje altijd in de reflux stand heeft gestaan).
Wonder boven wonder heeft ze snachts altijd goed geslapen. Overdag was het drama. Alleen bij ons en in de draagzak.
Ze huilde echt úren.. zeker 6 uur per dag. Als ze nu even te lang huilt krijg ik er ook een lichamelijke reactie van. (Zweten etc) denk een soort trauma van de eerste weken. Uren wiegen, wandelen etc.
Op advies van t cb mee naar de huisarts gegaan, dasr hebben we nexium gekregen. Hele andere baby voor terug gekregen! Ze is vrolijk, huilt amper en slaapt overdag zelfstandig!

2 jaar geleden
Onze dochter huilde overdag echt heel veel en heel intens. Vooral tijdens en na de fles, ze krijste het uit. Ze sliep overdag heel weinig, omdat ze ook huilde bij neerleggen. Savonds was ze dan zo gesloopt van het weinig slapen en huilen dat ze als een blok in slaap viel en snachts goed sliep, maar bij het wakker worden begon het weer. Rond een maand of 4 en veel dokters bezoeken toch doorgestuurd naar het ziekenhuis en kregen we omeprazol voor haar en daarna is het snel beter gegaan gelukkig. Maar het was een mega zware tijd, veel sterkte 😘

2 jaar geleden
Mijn dochter slaapt goed overdag en nacht als door (weet dat dit zo kan veranderen 😜) zij heeft reflux en huilt niet slikt alleen 6 x per dag voeding terug en regelmatig komt het er ook uit als ik haar verschoon. Nu sinds 1 ek aan de Jbpm (biologische) en de neocate sinds 2 maand ivm haar Koemelkallergie. Maar ik moet zeggen dat ze amper huilt maar dus wel degelijk reflux heeft. Heb haar bedje ook wat schuin staan en leg wat onder haar hoofdje met verschonen.

2 jaar geleden
Onze baby sliep overdag heel slecht en was in de nacht uitgeput. Overdag wa ...
Mag ik vragen hoeveel jbpm jij toevoegd? Ik ben nog erg zoekende. Ik gebruik biologische dus zit geen schepje bij.

2 jaar geleden
Bij ons was het bij allebei de kindjes overdag echt draaaaaama! s nachts daarentegen sliepen ze gewoon in de Pacco inbakerdoek en kregen ze nog 1x een voeding. Daarna kon ik ze gewoon wegleggen 🤔
Dat scheelde voor mezelf wel veel, dat je toch nog wat uren maakt! Kon ik er de dag erna met frisse tegenzin weer tegenaan 😆

2 jaar geleden
Mag ik vragen hoeveel jbpm jij toevoegd? Ik ben nog erg zoekende. Ik gebrui ...
Wij hebben eerst lang nutriton gebruikt. Dat ging eigenlijk best prima, maar een tijd geleden ook de biologische aangeschaft en die vinden wij ook lastig qua hoeveelheid. We doen nu half om half met het schepje van nutriton, omdat het dan toch beter gaat dan volledig biologisch. Maar ik gok dat je met flink puntje van een theelepel voldoende hebt voor 120 ml. De biologische variant duurt iig wat langer voordat het verdikt is.