51 Reacties

3 jaar geleden

15/16 maanden!

3 jaar geleden

16 maanden 😊

3 jaar geleden

Ik volg even

3 jaar geleden

Hier met 16 maanden over naar 1 slaapje. Merkte dat mijn zoontje vaak vroeg wakker werd in de ochtend. 1 ipv 2 slaapjes hielp dat weer naar achteren te schuiven..

3 jaar geleden

Hier rond 14/15 maanden.

3 jaar geleden

Met 11 maanden. We merkten het omdat hij tot laat in de avond nog veel energie had met 2 slaapjes waardoor hij niet meer voor 21 uur in slaap te krijgen was. Ook was de ochtendslaap een drama, hij had het gewoon nog niet toe aan slaap en wilde door spelen. In 1 keer overgegaan naar 1 slaap en dat gaf zoveel rust en beter ritme

3 jaar geleden

Mijne is bijna 22 maanden en slaapt nog 2x per dag. Beiden tussen de 45min en 1,5u lang. Als we 1 slaapje proberen slaapt ze te kort en haalt ze de avond niet. Dan slaapt ze gemiddeld 19-7u

3 jaar geleden

14 maanden

3 jaar geleden

Even na haar eerste verjaardag ongeveer!

3 jaar geleden

Nu net pas met 18 maanden.

3 jaar geleden

15/16mnd geloof ik? Zn middagslaapje lukte niet meer en werd steeds vroeger wakker. We waren wel al vanaf dat hij 1 werd gestart met elke maand zn ochtend slaapje 30min te verschuiven richting de middag!

3 jaar geleden

Rond de 16 maanden

3 jaar geleden

nu net in maand 15, gaat goed

3 jaar geleden

Rond z'n eerste verjaardag. Z'n dutje is meestal even lang (nou ja eigenlijk kort) als dat 2 dutjes waren. Dus slaapt hij meestal 1 uur. Soms helaas zelfs maar 20 minuten 🤐. De gastouder ging wel eens eind van de ochtend met de kinderen op pad en onze zoon kon dit eigenlijk heel goed hebben. Thuis kreeg ik hem op een gegeven moment smiddags niet meer in bed (slapen is altijd een probleem geweest hier). Dus ben ik gaan kijken naar hoe lang hij het vol houd. Wij houden een wakker tijd aan van +/- 5 uur voor z'n dutje aan. Ik vind het zo bizar hoe verschillend kinderen slapen!

3 jaar geleden

Reactie op Woody24

Hier rond 14/15 maanden.
Hier ook.

3 jaar geleden

Na onze zomervakantie zijn we over gegaan op 1 slaapje, ze was toen 13 maanden. Gingen af en toe een dagdeel weg en toen uitgeprobeerd wat ze aankon. Daar een beetje mee gespeeld, ging eigenlijk heel goed. Af en toe met lange dagen/vroeg op/slechte nacht doen we nog wel eens 2 slaapjes, ook dat vind ze wel best. Bedtijd 's avonds en wakker worden 's morgens is niet veranderd. Die waren prima en is 't nog steeds. Ze is nu ruim 18 maanden.

3 jaar geleden

Bij 12 maanden zo af en toe en rond 14 maanden wel dagelijks geloof ik

3 jaar geleden

Nu net met 22 maanden. We zitten net in de overgang en meneer is ziek geweest, dus nu even onduidelijk of hij van 2 naar 1 gaat of van 2 naar 0..😣

3 jaar geleden

14 maanden

3 jaar geleden

Bij 14mnd geleidelijk. Als ze soms een wat mindere nacht had of moe leek dan boden we die dag nog een 2e slaapje aan maar eigenlijk ging het heel snel goed met 1 slaapje van ongeveer 12:00-14:30u