14 Reacties

6 jaar geleden

Dat vraag ik me ook altijd af. Dus ik lees even mee. Ik heb de vorige keer maar een ring er door heen gedaan in de hoek, zodat het een soort boekje werd.

6 jaar geleden

Reactie op Nora-28

Dat vraag ik me ook altijd af. Dus ik lees even mee. Ik heb de vorige keer ...
Leuk idee!

6 jaar geleden

Ik heb, 13 jaar geleden, 2 hele leuke doosjes met lieve printjes erop gekocht en ze daar allemaal in bewaard.Kwam ze toevallig een tijd terug tegen met de verhuizing en heb toen alle kaartjes nogmaals zitten lezen.Ga dat straks zo weer zo doen want het is toch erg leuk om te bewaren en later terug te lezen.

6 jaar geleden

Kijk eens op studio stiksel. Zij maakt geboortekaartjes albums speciaal voor je geboortekaartjes in te bewaren!

6 jaar geleden

Net na de geboorte heb ik de kaartjes opgehangen door het huis en daar foto's van gemaakt. Na 3 maanden heb ik bij de action een mooie bewaardoos gekocht. Toevallig een oud roze die past bij haar kamertje. Hier heb ik alle kaartjes in bewaard en tevens ook de navelklem, bandje van ziekenhuis en de zwangerschapstesten. Zo heb ik een box met de spulletjes van onze dochter. Kan ze later alle kaartjes nog bekijken die ze gekregen heeft :-) Misschien niet heel creatief, maar toch..

6 jaar geleden

Check willik.nu, zij maakt mooie gepersonaliseerde bewaarenveloppen!

6 jaar geleden

Ik heb deze besteld online. Alle geboortekaartjes en haar beterschapskaartjes gebundeld voor later 馃槃

6 jaar geleden

Reactie op Cherique

Ik heb deze besteld online. Alle geboortekaartjes en haar beterschapskaartj ...
Die is mooi! Mag ik vragen waar je ze besteld hebt?

6 jaar geleden

Reactie op Rosalievdb

Die is mooi! Mag ik vragen waar je ze besteld hebt?

6 jaar geleden

Allemaal bij elkaar leggen, foto maken, foto in digitaal album en weg ermee 馃榿 Kunt alles wel bewaren denk ik dan.

6 jaar geleden

Reactie op Swiebertje

Bedankt allemaal, ik heb deze zojuist besteld: https://www.koestert.nl/a-5 ...
Heel leuk! Ik ben er zeer tevreden mee 馃グ

6 jaar geleden

Reactie op Swiebertje

Bedankt allemaal, ik heb deze zojuist besteld: https://www.koestert.nl/a-5 ...
Erg leuk! Dit ga ik ook bestellen

6 jaar geleden

Wat een leuke idee毛n. Die bewaard envelop vind ik leuk. Dat boekje ook. Is een beetje wat ik ook had gedaan, maar dan veel mooier. Dus wel een optie bij de volgende baby's. Maar ik moet zeggen, met al die spullen vind ik nog steeds het foto maken en weggooien ook erg verleidelijk. Hahaha. Maar goed, dan evt altijd nog als de opbergruimte vol raakt 馃槈