12 Reacties

vorig jaar

Ik gebruikte heel lang haarlotion van Zwitsal

vorig jaar

Wij gebruiken ook de haar lotion van Zwitsal en klein kammetje voor de krullen. Begeven moment heb ik ook meer laagjes laten knippen zodat de krullen nog meer tot hun recht kwamen!

vorig jaar

Krullen sws nooit droog kammen.. Alleen kammen of ff met je handen ontklitten als het nat is (of met natte handen bv).

vorig jaar

Cremevoeding (niet te verwarren met cremespoeling) van kruidvat. Nog geen €2 voor een hele fles en nog goed spul ook

vorig jaar

Reactie op Tokki

Krullen sws nooit droog kammen.. Alleen kammen of ff met je handen ontklitt ...
Dit! Onze beide kinderen hebben krullen en ik heb de eerste twee a drie jaar hun haar niet gekamd. Mijn dochter is nu 5 en heeft langer haar. Ik kam het nog steeds niet vaak, maar als ik dat doe maak ik het altijd eerst nat. Dat doen we vaak gewoon met een plantenspuit.

vorig jaar

Bedankt voor alle fijne tips die gegeven zijn. Doen jullie het haar dan in model brengen met je vingers ? Haarlotion van zwitsal had ik toevallig nog liggen maar het haar lijkt wel ontploft 😅 Ik moet nog even oefenen denk ik.

vorig jaar

Reactie op Bonsai

Cremevoeding (niet te verwarren met cremespoeling) van kruidvat. Nog geen € ...
Is dat in de gewone lijn? Of speciaal voor kleine kinderen ? Dan weet ik waar ik zoeken moet in de kruidvat 😇

vorig jaar

Ik gebruik voor mijn peuter producten van aunt jackies, op aanraden van mensen hier op het forum. Je kunt ook de zoekfunctie gebruiken, er zijn meer topics over krullen. Ik doe na het douchen een leave in conditioner en voor dagelijks gebruik een krullencreme. Werkt echt supergoed en m'n zoontje heeft dan hele mooie krulletjes!

vorig jaar

Reactie op Katja-123

Bedankt voor alle fijne tips die gegeven zijn. Doen jullie het haar dan i ...
Hahaha. Ik deed vaak beetje met natte handen.

vorig jaar

Onze kinderen hebben alle drie een bos met krullen. Ik spray het nat met water. Dan doe ik er leave in conditioner in van Aunt Jackies en daarna gel van hetzelfde merk. Dan zit de krul er de gehele dag in.

vorig jaar

Onze kinderen hebben alle drie een bos met krullen. Ik spray het nat met w ...
Sowieso nooit het haar droog kammen, altijd met nat haar of even met je vingers erdoorheen.