26 Reacties

6 jaar geleden

Faber, van Gall en Gall smaakt goed!

6 jaar geleden

Als je echt een wijnliefhebber (net als ik) bent, zou ik voor een alcoholvrije bubbel gaan. Dit komt echt nog het meeste in de buurt. Heb veel rood en wit geprobeerd, maar hoe dan ook qua smaak veel zoeter dan normale wijn. Zelf kies ik liever voor een alcoholvrije bubbel of alcoholvrij biertje (ook veel lekkere speciaalbiertjes zijn 0.0). Zal wel wat wijnen hier posten die ik nog het beste te drinken vind :)

6 jaar geleden

Bij Grape district

6 jaar geleden

Pas du tout, bubbel van the Grape District is echt niet te onderscheiden van echt.

6 jaar geleden

Gall&Gall

6 jaar geleden

Ook G&G

6 jaar geleden

Bij veel slijterijen en volgens mij ook AH

6 jaar geleden

G&G en andere slijterijen

6 jaar geleden

Reactie op Maeve.

Pas du tout, bubbel van the Grape District is echt niet te onderscheiden va ...
Vond ik ook!

VRIEND

6 jaar geleden

Ik vind die rosé van de jumbo best lekker. Enjoy it heet ie volgens mij.

6 jaar geleden

Reactie op Maeve.

Pas du tout, bubbel van the Grape District is echt niet te onderscheiden va ...
Pas du tout zit als ik het goed heb 0,2 % alcohol in

6 jaar geleden

Dit is het testresultaat van de pas du tout er zit dus 0,2% alcohol in en is niet geheel alcoholvrij 9/10 - Culy test: de lekkerste alcoholvrije wijnen "Wat betreft de smaak: deze wijn zou de holy grail zijn onder de alcoholvrije drankjes. Wij zijn het er roerend mee eens, want ondanks dat er slechts 0,2 procent alcohol in zit, komt dit toch wel het meest in de buurt van the real deal. De fles ziet er goed uit, de wijn kent duidelijk meerdere smaken en is in tegenstelling tot de rest niet zo zoet." Eindcijfer: 9

6 jaar geleden

Inderdaad Faber is lekker van de gall en gall vooral de mousserende rosé!

6 jaar geleden

Ik vind de jillZ 0.0 ook erg lekker is geen wijn maar wel een borrel

6 jaar geleden

Alcoholvrije champagne, deze is van de Albert Heijn en komt serieus in de buurt! Ik vind vrijwel alle alcoholvrije wijnen toch naar druivensap smaken en zoetig. Wat ook lekker is, is een echt druivensap (biologisch bijvoorbeeld) combineren met spa rood en een schijfje limoen en of munt. Dan voelt het toch alsof je feestelijk wat meedrinkt!

6 jaar geleden

Allemaal niet! Dan drink ik liever een lekker glas sap, een smoothie of wat ander fris.

6 jaar geleden

Wij hadden laatst deze ! Sparkling & een redelijk goede wijnsmaak ! Vriend had niet door dat t 0.0 was

6 jaar geleden

Reactie op AmberNevan

Dit is het testresultaat van de pas du tout er zit dus 0,2% alcohol in en i ...
Ja klopt alleen dat kan ook in vruchtensappen zitten. https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Alcoholpercentage

6 jaar geleden

Freixenet is mijn favoriete bubbel. En van Natureo de witte en rose smaken ook goed. Zelf vind ik ook de eisberg lekker. Ik ben nu op een ontdekkingstocht door de Gall en Gall qua alcoholvrije wijnen. En als soort borrel doe ik ook regelmatig tonic en ginger ale van fever tree.

6 jaar geleden

Reactie op Maeve.

Ja klopt alleen dat kan ook in vruchtensappen zitten. https://nl.m.wikipedi ...
Aha, dat wist ik niet ! Dan denk ik dat ik ook maar een paar flesjes ga aanschaffen. Ik mis mijn bubbels zo erg ☺️