14 Reacties
4 jaar geleden
Waarom wil je er een losse ouderunit bij?
Wij hebben de Alecto Smartbaby, echt een top ding, maar dan heb je alleen op je telefoon idd.
4 jaar geleden
Ik heb deze:
https://www.bol.com/nl/p/elro-bc3000-babyfoon-royale-met-12-7-cm-touchscreen-monitor-hd-app/9200000121253148?referrer=socialshare_pdp_androidapp
en die is echt top! Kan ook evt met 2 camera's gekocht worden.
4 jaar geleden
Wij hebben hier google nest met een camera. Dus eigenlijk geen officiële babyfoon maar losse onderdelen. Helemaal top! Met google naast kan je namelijk alles bedienen
4 jaar geleden
Ik heb deze:
https://www.bol.com/nl/p/elro-bc3000-babyfoon-royale-met-12-7 ...
Die hadden wij ook besteld, echter de beeldkwaliteit was heel pixelachtig.
4 jaar geleden
Wij hebben camera van ezviz. Is eigenlijk een soort beveiligingscamera. Te bekijken via app. Wij hebben een ipad waar we dan ook de app op hebben gezet voor oppas.
Voordeel is dat deze camera via wifi / internet gaat (daar ons huis nieuwbouw geïsoleerd is en gewone babyfoon geen verbinding kon maken) en we dus van overal zijnde kunnen kijken
4 jaar geleden
Reactie op Bysaa
Ik heb daar zelf wel eens over gedacht, maar zou dat dus willen voor een op ...
Wij hebben daarvoor een oude telefoon bij ons thuis liggen. Daar staat verder bijna niks op behalve die app. Kan de oppas/grootouders die gebruiken. Werkt prima en hoefden we geen aparte unit te hebben.
4 jaar geleden
Reactie op Moes1990
Kodak cherish c525!
Hebben jullie deze bij kodak zelf besteld? En helemaal tevreden?
4 jaar geleden
Reactie op JeroenIndra
Hebben jullie deze bij kodak zelf besteld? En helemaal tevreden?
Ja. Hebben hem voor ons eerste kindje en nu tweede camera erbij gekocht voor de tweede. Duidelijk beeld, temperatuur en tijd.
Je kunt ook filmpjes opnemen, ooit wel grappig nu onze eerste hele zang repetities houdt in bed 😂
Je kunt op je telefoon kijken, maar ook de unit beneden neerzetten. Bij twee camera's kun je dan kiezen tussen wisselend beeld of splitscreen. Top!














