27 Reacties
vorig jaar
Ik ben (persoonlijk!) niet zo van de 36-verschillende-kleuren+muziek-dingen, maar ik heb ervaring met twee soorten babygyms:
- De eerste was lichtbeige, van dikke wollen stof, met licht beige knuffeltjes en 1 spiegeltje. Harstikke leuk als beige mom, maar onze dochter vond er geen ruk aan. Het stimuleerde helemaal niks, en beweging al helemáál niet (deels omdat de stof bijna net zo dik was als een matras). Hij lijkt op deze, niet exact hetzelfde want wij hadden de Forest Friends editie: https://www.prenatal.nl/prenatal-speelkleed-beer-beigebrown-5934125/
- De tweede was van jawel...V-Tech 🤮. Kleuren, muziek, ellende, horror 😂. Maar leuk dat zij het vond! Ze bewoog veel meer, sloeg op de piano toetsen, deed alles om vooruit te komen en te tijgeren. Nou denk ik wel dat die laatste voor iets oudere babies was. Dat was deze:
https://www.google.com/shopping/product/12815645208186033656
Dus lang verhaal kort: denk dat je keuze wel leuk / stimulerend is!
vorig jaar
Reactie op Kiimi
Ik ben (persoonlijk!) niet zo van de 36-verschillende-kleuren+muziek-dingen ...
De v tech zag ik ook voorbij komen, maar dacht ook meteen wat een vreselijk ding🫣
vorig jaar
Reactie op GemoedelijkePrism043115
De v tech zag ik ook voorbij komen, maar dacht ook meteen wat een vreselijk ...
Ja echt afschuwelijk 😂. Maar ze vond em echt superleuk. De mat is wel heel smal t.o.v. die op je afbeelding. Toen ze 6 maanden was legden we de hele boel een meter van haar vandaan, en ze zette alles op alles om erbij te komen 😂.
Ik moet zeggen dat ik 'em ook wel overprikkelend vind hoor. Soms leek ze wel een beetje high on life ofzo.. nog net niet high on drugs. En zoals alles van V-Tech is de geluidskwaliteit echt heel hard en schel/scherp. Als je te dichtbij lig krijg je spontaan tinnitus.
Denk dat die van jou een goede middenweg is!
vorig jaar
Reactie op Kiimi
Ja echt afschuwelijk 😂. Maar ze vond em echt superleuk. De mat is wel heel ...
Dank voor je reactie! Ik wil hem ook niet weer te overprikkeld hebben 😂😂
vorig jaar
Reactie op GemoedelijkePrism043115
De v tech zag ik ook voorbij komen, maar dacht ook meteen wat een vreselijk ...
Haha wij hebben die ook gehad voor onze dochter. Niks was een grotere hit dan dat ding, haha.
vorig jaar
Hij is niet een hele actieve baby, super bewegelijke baby (of ja soms wel). Maakt dat wat uit of hoort het er juist bij? En kan de boog er af?
vorig jaar
Reactie op Kiimi
Ik ben (persoonlijk!) niet zo van de 36-verschillende-kleuren+muziek-dingen ...
Ow wacht oeps ik lees nu pas 'voor de oudere kindjes' ik dacht al is dit niet te extreem voor de kleintjes
vorig jaar
Nu een vraagje: fisher price (ik lees dat deze snel scheuren en niet stevig zijn of sophie de giraf? (Zie foto)
vorig jaar
Ik heb er twee gekregen, en op zich maakt het op het begin niet zo veel uit wat er boven hen hangt. Bij jonge baby's is contrast altijd leuk om naar te kijken.
Maar ik zou een babygym kopen die je ook nog kan gebruiken voor als de kleine gaat kruipen en tijgeren. Die van ons ligt bijna alleen op zijn buik te spelen en vindt het fantastisch als er wat te zien is op het kleed en er een knisperding aan het kleed zit. Dus de hangdingen gebruiken we niet meer echt. Uiteraard liggen er hier altijd wat speeltjes ook op het kleed
vorig jaar
Reactie op Mama 2 Be
Ik heb er twee gekregen, en op zich maakt het op het begin niet zo veel uit ...
Mag ik vragen welke je hebt?
vorig jaar
Wij hebben 1 simpele speelboog gebruikt tot 3 maanden, daarna een leuke speelkleed gekocht:
https://www.ikea.com/nl/nl/p/klappa-speelmat-30372640/?utm_source=google&utm_medium=surfaces&utm_campaign=shopping_feed&utm_content=free_google_shopping_clicks_Children%27sIKEA
En om te rollen etc hebben wij een ‘tummy time kussen’ gekocht:
Bekijk Chicco Dynamische Activiteitenkussen op: https://www.bol.com/nl/p/chicco-dynamische-activiteitenkussen/9200000078298243?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp
Hier kan je andere speeltjes aan hangen en ik heb deze speeltjes heel af en toe aan een boog gehangen.
Op de opvang vond ons kindje deze fantastisch:
https://www.ikea.com/nl/nl/p/leka-babygym-berken-veelkleurig-70108177/
vorig jaar
Wij hadden een houten van Jolein, waar we zelf speeltjes aan hingen. We wisselden regelmatig af, zodat ze wel variatie had, maar niet teveel prikkels. Grootste hit was een simpel belletje aan een elastisch koord.
vorig jaar
Die van mij gaat ook lekker op geluidjes boven z’n hoofd! Een vriendin van mij heeft een mat met geluid en dat ding draait dus ook, hij vond dit reuze interessant !
vorig jaar
Ik ben ook op zoek naar een babygym (tummy time).
Zit momenteel te kijken naar de Penguin tummy time. Iemand ervaring hiermee?
https://www.keekabuu.com/products/playgro-snuggle-me-penguin-tummy-time-gym-babygym-met-buikligkussen-speelkleed-speeltapijt?variant=48183064854870?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping_nl&srsltid=AfmBOooLNqC1hj6UK87zdTvmHKvVN5_uFMzUhGSKtHFTdFQUicZHQxEe_ek
















