8 Reacties
3 maanden geleden
Ik zou een kolfconsult doen hiervoor als ik jou was. Hoe een kolf zit en werkt is echt zo ontzettend persoonlijk. Waar de 1 een goede opbrengst heeft met kolf A, kan die voor een andere persoon helemaal niks zijn.
En kijk ook even je zorgverzekering na, sommige aanvullende verzekeringen vergoeden ook een kolf (gedeeltelijk)
3 maanden geleden
Reactie op Nien Ke
Ik zou een kolfconsult doen hiervoor als ik jou was. Hoe een kolf zit en we ...
Dit precies! Zoek maar eens op de topics hier, er zijn zoveel verschillende ervaringen. Een kolfconsult kost wat, maar een verkeerde kolf kan einde bv zijn
3 maanden geleden
Reactie op Ferry de roze Flamingo
Dit precies! Zoek maar eens op de topics hier, er zijn zoveel verschillende ...
Einde als je veel moet kolven *
3 maanden geleden
Reactie op Marikiki
Is dat zo?
Als je 3 dagen werkt en je kolft al die dagen minder dan je kindje drinkt, ga je mogelijk bijvoeden met kv. Met kv is je kindje langer verzadigd, waardoor de voeding uitgesteld wordt en je niet voedt.
Daarbij zijn flesjes met kv vaak voller qua hoeveelheden, als je kindje dit eenmaal gewend is, raakt 't ontevreden aan de borst en ben je sneller geneigd bij te voeden.
Zal niet voor iedereen zo zijn. Mijn gedachte is een beetje, investeer in zo'n kolfconsult en een goede kolf, op termijn is dat veel goedkoper dan pakken kv 🙂
3 maanden geleden
Thanks! Ik heb de evite geprobeerd van een vriendinnetje. Die kolfde net zoveel eruit als mijn Medela deed. Dus dat is top! Ik heb nu de nieuwere besteld met betere zuigkracht dus dezelfde maar dan een nieuwere versie. Als het niet werkt mag hij zelfs gebruikt terug en krijg je je geld terug. Dus het proberen waard ☺️ bij de lactatie de youha geprobeerd en die werkte idd niet voor mij! Duurdere kolven zijn voor mij geen optie. ☺️
4 dagen geleden
Reactie op Tessie_x
Hoi! Hoe werkt de evite voor jou? Ik ben ook aan het nadenken over een hand ...
Sorry beetje laten reactie, maar hij werkt top!!














