26 Reacties
4 jaar geleden
Swaddle meyco. Heeeel bewegelijke en grote baby en als je hem zeer strak doet blijft hij goed zitten
4 jaar geleden
Wij hebben de Pacco gebruikt bij onze zoon en gebruiken de puckababy piep voor onze dochter momenteel. Over beiden heel tevreden en kan beide aanraden.
De pacco is wat meer ingebakerd en zitten de armpjes ingebakerd naar beneden. Hier werd mijn dochter heel nijdig om, dus daarom gebruiken we voor haar de puckababy piep. Wel geborgen gevoel (en ze komt er niet uit), maar meer bewegingsvrijheid met armpjes. Ik zou voor een van deze twee kiezen en dan wat het beste past bij je baby. Beide doeken zijn er ook in zomervarianten.
4 jaar geleden
Mijn zoon vond het nog wel kunnen bewegen in de puckababy helemaal niks, hij probeerde zijn armen dan meer te bewegen en raakte gefrustreerd omdat ze niet naar boven konden. Bij de pacco zitten ze idd straks tegen zijn lichaam aan en werd hij daar juist rustig van. Ze zijn beiden vrij prijzig dus om uit te proberen zou je altijd een via mp kunnen kopen!
4 jaar geleden
Pacco werkte bij ons geweldig. Daarna overgegaan op puckababy piep en pacco alleen gebruikt bij erge onrust.
4 jaar geleden
Wij gebruiken nu de swaddle van meyco maar daar krijgt ze steeds haar armen los dus die zou ik niet doen. Puckababy hebben we kunnen lenen en proberen maar sliep ze echt veel onrustiger en dus korter in dan in de meyco. Hebben nu een pacco besteld omdat het haar blijkbaar toch meer rust geeft als haar armen echt vast zitten. In de Puckababy heeft ze nog teveel ruimte om te bewegen














