10 Reacties
3 jaar geleden
Zou proberen een maatje 3, na 1 nacht weet je het antwoord.
Wij hebben hetzelfde gehad en was met een maatje groter verholpen.
3 jaar geleden
Die kruidvat luiers stinken sowieso nogal. Op die leeftijd hadden wij AH luiers en die stonken niet. Nu met bijna 2 de luierbroekjes van Kruidvat en is er geen urinelucht. Nu wel met de AH broekjes. Zou dus ook even kijken wat het luiermerk doet met de lucht.
3 jaar geleden
Op die leeftijd waren we allang over op maat 3 luiers, maar die absorbeerden onvoldoende en maat 4 was nog te groot. Toen overgegaan naar wasbare luiers en nooit meer problemen mee gehad
3 jaar geleden
Ik heb dit sowieso met de luiers van Kruidvat 馃檲 de opvang gebruikt ze bij ons en die vind ik dus al heel snel ruiken naar urine..
3 jaar geleden
Veel mensen klagen over de stank van urine bij deze luiers van Kruidvat. Bij Pampers heb je dit nooit. Die hebben wij altijd. Als je kindje niet doorlekt hoef je in principe geen grotere maat luier aan te schaffen hoor. Het ligt gewoon heel erg aan de luiers van dit merk dat ze zo ruiken
3 jaar geleden
Kruidvat luiers stonken hier ook erg (rook urine door haar kleding heen) Nu alleen maar pampers














