9 Reacties
5 jaar geleden
Ik geef Olvarit potjes, bij die vanaf 6 maanden zit er in 茅茅n soort opeens witvis bij in. Dus die heb ik gegeven laatst! Het arme kind had er de hele avond last van, dus voor ons geen vis meer voorlopig. Maar dat geheel ter zijde 馃檭
5 jaar geleden
Zodra ze stukjes begon te eten hebben we haar gewoon een keer een stukje kabeljauw van de visboer gegeven. Misschien niet heel gezond, gefrituurd enzo, maar we hebben wel een echte viseter! Verder kookte of bak ik regelmatig een stukje zalm en prak ik dat door haar eten. Eigenlijk al vanaf het moment dat ze ook vlees mocht. Verdere sterkere smaken zijn wij nog niet aan toe gekomen. (vissticks zijn sinds een paar weken ook helemaal hip, die mogen niet meer door de spinazie, ze is nu 14 maanden 馃槀)
5 jaar geleden
Potjes met vis heeft onze dochter trouwens ook last van (spugen, stinken etc), maar verse maaltijden niet!
VRIEND
5 jaar geleden
Vis mag vanaf 10 maanden. Is zou dan een stukje kabeljauw, sliptong of zalm doen. In ieder geval niets gefrituurd, zwaar gepaneerd of zwaar bewerkt (zoals bv vissticks).
Wellicht volg je geen kleintjes methode maar dan kun je het introductie schema wel als leidraad gebruiken. De bedenker is kinderdi毛tist.
VRIEND
5 jaar geleden
Reactie op DeniseD
Vis mag vanaf 10 maanden. Is zou dan een stukje kabeljauw, sliptong of zalm ...
5 jaar geleden
Eigenlijk vanaf 6 maanden. Hij kreeg het voor het eerst in een papje op de cr猫che. Bij ons thuis echte stukjes (Rapley). Voorlopig enkel kabeljauw en zalm gegeven. We eten zelf erg weinig vis.














