Ik wil straks een draagzak gebruiken voor onze baby. Het lijkt me vooral praktisch met de hond uit te laten. Nu gaan we de winter in. Wat doe je je baby dan aan? En wie heeft er een goede tip wat betreft een winterjas, waar de baby bij in kan? Is een mutsje en warme slofjes dan warm genoeg?
Wij hadden een xxl mannen vest gekocht bij de welkoop.
Wel daar gepast met baby en draagzak.
Nu is onze kleine een jaar en past nog steeds met draagzak in het warme dikke vest
Ik heb afgelopen winter mijn dochter ook veel gedragen in de draagzak met mijn zwangerschapsjas, die ging goed dicht over de draagzak. Wel zo lekker warm, voor haar en voor mij!
Ik ben ban plan om zelf een gewone jas te dragen, open. En haar zo’n skipak ...
Dat is ook zeker een optie, hou er alleen rekening mee dat ergonomisch dragen dan wel iers meer een uitdaging wordt door die dikke kleding lagen. Een hou er rekening mee dat je dan écht een grotere pak nodig hebt om te voorkomen dat de voetjes afknellen
ik heb een mamalicious jas op marktplaats gekocht met inderdaad een stuk die je ertussen kunt ritsen!je eigen lichaam geeft dan natuurlijk ook veel warmte neem ik aan dus winterjas lijkt me beetje heftig, heb nog geen ervaring tot december haha
Ik heb een fun2bemum draagjas :) een softgel parka, dus lekker lang en warm! Je hebt als je dat te duur vind, want een goed passende draagjas is nou eenmaal best duur, ook draagcovers en die zijn een stuk betaalbaarder!
Ik ben ban plan om zelf een gewone jas te dragen, open. En haar zo’n skipak ...
Ik deed dit de eerste keren ook maar vond het voor mezelf toch te koud worden. Wind slaat dan snel onder je jas. Dus heb toch een draagkas via bonprix aangeschaft.
Vraagje: heeft iemand al geprobeerd om een gewone jas dicht aan te doen, en dan je kindje in een skipakje in de draagzak? Met hun gezichtje dan tegen de stof van hun kapje ofzo? Of is dat echt onaangenaam voor je kindje? Hier een zomerbaby dus nog geen ervaring.
Vraagje: heeft iemand al geprobeerd om een gewone jas dicht aan te doen, en ...
Ik zelf vind het persoonlijk prettiger om het kindje onder mijn jas te dragen. Weet ik zeker hoe de temperatuur is, kan kindje mij ook beter voelen, horen en ruiken en slaapt hij lekker... en heel eerlijk... die friemel handjes die mij dan af en toe in mijn zij kietelen zou ik voor geen goud willen missen
bij ons heeft vooral papa vaak de draagzak om. En dat soort jassen zijn er vast niet voor papa's. En al zijn die er wel, dan gaat hij er echt niet mee lopen, hahaha. Hoe doen jullie mannen dit?
bij ons heeft vooral papa vaak de draagzak om. En dat soort jassen zijn er ...
Met een maat groter vest, zo als eerder vermeld hadden wij bij de welkoop gekocht.
Ik kan er in lopen met draagzak en papa ook, en de kleine is lekker warm.