44 Reacties

5 jaar geleden

De babybjorn is echt de bom. Alleen dúúr! Kijk maar eens filmpje hoe leuk baby's die vinden.. Maar via marktplaats kopen en weer verkopen is goed te doen.

5 jaar geleden

Ik heb er 1 van Chicco, inklapbaar en lang te gebruiken. Mijn zoon van 2 zit erin en de jongste van 7 maanden. Nam hem ook altijd mee als mijn moeder bijv op ging passen( zij heeft thuis geen wipstoel). De bekleding is ook volledig te wassen

5 jaar geleden

Babybjorn!!

5 jaar geleden

Babybjorn!!
Hebben wij ook ja! Een mooie via marktplaats, heel blij mee

5 jaar geleden

Hier ook babybjorn, ik zou niks anders willen!

5 jaar geleden

Reactie op R.mse

Ik heb er 1 van Chicco, inklapbaar en lang te gebruiken. Mijn zoon van 2 zi ...
Hier ook een van Chicco, zeer tevreden mee! Betaalbaar, makkelijk in gebruik en zeer makkelijk mee te nemen!

5 jaar geleden

Ik heb er 1 van chico Dat ding wipt echt voor geen meter. Babybjorn is duur maar wel veel ergonomischer.

5 jaar geleden

BabyBjörn is echt top! Ik heb Nuna gehad alleen toch weggegeven aan m'n schoonmoeder en zelf BabyBjörn gehouden. Die is veel kleiner die neem ik zelfs mee onder in me kinderwagen als we uit eten gaan! 😬 Nu met hapjes geven is die ook top. Voor als je ergens bent waar ze geen kinderstoel hebben.

5 jaar geleden

Wij hebben de Wipstoel kori van Maxi-Cosi.. erg tevreden over. Ook makkelijk inklapbaar!

5 jaar geleden

Wij hebben een BabyBjörn. Zijn er super tevreden van. Kan in 3 verschillende standen staan. Wipt vlot op en neer. Plooit handig dicht en wordt geleverd met draagtas. Wel niet goedkoop.

5 jaar geleden

Nuna leaf, ze is er dol op. Hij kan gewoon stil staan of als je hem een zetje geeft dan gaat ie 2 minuutjes van links naar rechts wiegen. Zonder stroom of batterij. Je kan er ook nog een speelboog bij kopen. Wel redelijk duur maar superblij mee.

5 jaar geleden

Wij hebben voor de nuna gekozen! Kan niet wachten tot hij binnen komt.

5 jaar geleden

Reactie op najatxxx

Wij hebben voor de nuna gekozen! Kan niet wachten tot hij binnen komt.
Deze had ik in grijze echt hele fijne stoeltje 🙈

5 jaar geleden

Deze had ik in grijze echt hele fijne stoeltje 🙈
Jaaaa en ze kunnen erin tot 9 kilo die andere 4-moms ofso daar kunnen ze maar heel even in. Ben benieuwd

5 jaar geleden

Babybjorn! Mijn zoontje heeft er altijd met plezier in gezeten. Eerst gewoon lekker liggen op de platte stand, later wipte hij zich een ongeluk in dat ding 😂 Hij is nu 11 maanden en zit er nog wel eens in en vindt het nog steeds leuk.

5 jaar geleden

Hier doet de wipstoel van Baninni het goed bij mijn dochter van bijna 10 weken oud.

5 jaar geleden

Babybjorn 😊👌

5 jaar geleden

Ik en baby zijn superblij met onze babybjorn wipstoel. Voor 30 euro via marktplaats. Zgan

5 jaar geleden

Reactie op najatxxx

Jaaaa en ze kunnen erin tot 9 kilo die andere 4-moms ofso daar kunnen ze ma ...
Ik was dus plan om die aan te schaffen... klopt maar mijn dochtertje kon uitklimmen 🤣🤣🤣

5 jaar geleden

Geen wipstoel, ik heb nooit het nut begrepen van een wipstoel. Op het werk gebruiken we ze ook alleen voor kinderen met reflux. Onze zoon is inmiddels 15 maanden en heb nooit gedacht 't was nu misschien wel even handig geweest'. Dus heb geen tip voor je, maar bedenk of je hem nodig hebt of niet. Ik lees en hoor wel waarvoor ze gebruikt worden en t kan natuurlijk. Maar je beperkt de bewegingsvrijheid van een kind ook. Mocht er sprake zijn van reflux is hij ook nog zo gehaald.