8 Reacties

4 jaar geleden

Zijn fantastisch! Bij mijn zoon maakte ik een pan met begin hapjes, alles in de vriezer en opwarmen met de flessenwarmer (we hebben geen magnetron) Nu gebruik ik het zelf om kleine porties in te vriezen en warm ik het op mijn werk op in de magnetron. Ook gebruik ik het om kruiden in te bewaren. Dus zelfs als het kind uit de hapjes zijn, is het nog makkelijk te gebruiken!

4 jaar geleden

Hele fijne potjes, er staan ook lijnen met icoontjes op zodat je makkelijk kan schrijven wanneer en wat erin zit
24baby's podcast Samen Groeien

Luister nu naar de nieuwste podcast van 24baby: Samen Groeien. In deze podcast beleven we samen met jou de eerste maanden met je baby. Van de laatste loodjes van je zwangerschap tot alle eerste keren met je baby. Luister de podcast via jouw favoriete podcast-app.

4 jaar geleden

Ge-wel-dig, echt een goede aankoop geweest. Zou ik aanraden!

4 jaar geleden

Ik heb ze gekregen van de buurvrouw, en ze zijn echt super ook qua porties! Passen ook mooi op elkaar gestapeld

4 jaar geleden

Reactie op Sab199117

Zijn fantastisch! Bij mijn zoon maakte ik een pan met begin hapjes, alles i ...
Oh wat handig idd om in de flessenwarmer te doen! Ik hsb ook de Avent flessenwarmer. Moet er voor het ontdooien van hapjes ook water in het reservoir of is dat alleen voor verwarmen van de fles? Ik heb de handleiding niet meer 😜

4 jaar geleden

Ik vind de deksels er zo lastig op te draaien, ze zitten altijd scheef of ik moet het 4 keer proberen voordat het goed zit. Hebben jullie dat niet?

4 jaar geleden

Ik vind ze heel erg fijn! Zijn precies groot genoeg voor een portie van 200 gram en de deksels blijven goed zitten zodat je een potje makkelijk in je tas mee kunt nemen zonder lekker. Ze kunnen in de magnetron, vriezer en vaatwasser. Heb inderdaad wel af en toe problemen dat ik het dekseltje er scheef op draai (zoals hier al wordt aangegeven), maar dat is vaak vrij snel opgelost.

4 jaar geleden

Ik vind ze waardeloos. Gedoe met de deksels er goed op krijgen. Heb nu die van difrax en dat gaat beter.