Weet iemand een fijne winterjas die ik makkelijk aan krijg? Mijn dochter is nu een week oud. Gisteren zijn we voor het eerst even naar buiten geweest. Ik kreeg haar armpjes zo moeilijk in de mouwen. Dat ga ik niet nog een keer proberen haha. Nu opzoek naar iets anders.
Ja zeker het jasje van Engel Natur! Hier ook een winterkindje en ik had letterlijk het zweet op mn voorhoofd staan met dat geprop in dat jasje, toen jasje van Engel gekocht en wat een verademing was dat! 😍
Zonder jasje en dan in een voetenzak/dekentje vind ik best fris voor een ne ...
Dat is dan denk ik deels persoonlijk of afhankelijk welke voetenzak je hebt. Mijn ervaring is echt dat ze warm zat zijn. Voor mijn eerste zelfs veel te warm. Daar nooit voor gebruikt ook de echt koude winters niet.
Zo fris is het nog helemaal niet toch? Althans hier niet 😅
Wij hadden een berenpak voor buiten de eerste weken, dat werkte wel fijn. Toen hij ouder werd, hadden we als winterjas een soort dik fleecevest icm voetenzak kinderwagen. Dat is iets zachter en soepeler dan een echte winterjas.
Wij gebruiken ook een teddypak. Het zit minder opgepropy dan een jas en ik vind het fijn dat de beentje ook lekker warm zijn.
In de wagen en in maxicosi gebruiken we hem.
Ik doe alleen vaak de capuchon niet op omdat hij in de capuchon draait met zijn hoofdje, dus nog een los mutsje op. Hij ligt dan wel met capuchon op de rug.
Inmiddels het pakje uitgegroeid en nieuwe maat alweer besteld. (Staat veel op Vinted!)
We doen ook nog een dekentje eroverheen.