16 Reacties
4 jaar geleden
Ik zou er wel op vertrouwen. De huisarts zou bij de kleinste twijfel al doorpakken als het een goede huisarts is, zeker als het om een baby gaat.
4 jaar geleden
Reactie op MarijkeYoshi
Ik zou er wel op vertrouwen. De huisarts zou bij de kleinste twijfel al doo ...
Lees helaas wel echt vaak hele andere dingen.
Ik zou ook nog is bellen naar de huisartsenpost, dan krijg je een ander. Als die er hetzelfde over denkt, dan zal het wel zo zijn.
4 jaar geleden
Reactie op Doperwt
Lees helaas wel echt vaak hele andere dingen.
Ik zou ook nog is bellen na ...
Hm ok.. ik ging blind uit van mijn eigen ervaringen met de huisarts, die neemt alles heel serieus als het om baby's gaat.
Vervelend dat het ook vaak anders blijkt te zijn 😔
4 jaar geleden
Nee ik zou het niet vertrouwen en naar de huisartsenpost in het ziekenhuis gaan. Witte ontlasting is niet normaal. Huisartsen maken erg vaak fouten helaas. Zelf ook meegemaakt dat wij antibioticadruppels meekregen voor een ontstoken oogje, mijn baby was toen 2 weken oud. Ik heb het medicijn gegoogeld en las daar dat dit medicijn helemaal niet aan kinderen onder de 2 gegeven mag worden en dat het ernstige gevolgen kan hebben. Toen voor de zekerheid de huisartsenpost in het ziekenhuis gebeld en die konden hun oren niet geloven en adviseerden direct te stoppen met de druppels. Zij gaven ook aan dat oogontsteking vaak voorkomt bij baby's die in t ziekenhuis worden geboren en dat dit meestal vanzelf weer overgaat met een paar maanden. Het is uiteindelijk vanzelf weggegaan en ben heel blij dat ik het toch gecheckt heb.
ADMIN
4 jaar geleden
Ik zou ook voor de zekerheid nog even doorvragen/doorkijken als je het niet vertrouwt. Heeft de arts foto’s gezien? Ik ben erg van: wat de arts zegt klopt vaak, maar toch kan het geen kwaad om soms verder door te vragen. Hoe is je dochter verder? Is ze levendig etc? Dat zijn ook vaak wel indicatoren.
Wij mochten bijvoorbeeld in de eerste week na de geboorte van mijn dochter van de assistente geen afspraak maken, “want de baby stond daar nog niet ingeschreven”. Dikke doei👋 Die afspraak komt er, hoe dan ook (achteraf ook excuses gekregen, want dat was idd niet hoe het werkt😉).
Mijn dochter heeft trouwens al 2 keer buikgriep gehad (en ik dus ook😫), maar had daarbij geen witte ontlasting… wel ongeveer elk uur een spuitluier en ze dronk veel minder🧐🤪 Wel bleef ze blij en levendig, dus dat was voor ons een teken dat het nog wel ok zat. Maar daar heb ik verder geen verstand van…
Lang verhaal kort: als jij het niet vertrouwt, toch nog even teruggaan!
4 jaar geleden
Als je het niet vertrouwt zou ik zeker even de huisartsenpost bellen! Niet als wantrouwen naar je eigen huisarts, maar je bent er duidelijk niet gerust op en je wilt niet achteraf spijt krijgen dat je niet naar je gevoel hebt geluisterd toch? Ik bel ook wel eens, en word altijd heel netjes geholpen en mag eigenlijk altijd even langskomen of bijv. Een foto sturen.
Hoe oud is je dochtertje? En geef je toevallig al ORS of extra water?
Onze man had in de zomer ook hele rare witte poep toen hij buikgriep had, bleek onverteerde melk/melkpoeder te zijn zei de kinderarts (waren al onder controle ivm buikprobleempjes). Zat wel altijd lichtbruin water/poep omheen trouwens.
4 jaar geleden
Ik ben het met de voorgangers eens, altijd vertrouwen op je moedergevoel: dus zo nodig contact opnemen met de huisartsenpost!
Mijn zoontje van 6 maanden had een paar weken geleden ook een dag of 2 witte ontlasting, een beetje brokkelig (normaal is het meer smeuïg sorry voor de TMI), en dit bleek onverteerde melk. Na een dag of 2 was dit weer normaal. Als dit nu nog een keer gebeurd zou ik me niet direct druk maken, maar ik moet er wel bij zeggen dat hij die dagen wel gewoon goed at en niet hard huilde oid zoals jouw kindje!
4 jaar geleden
Wat iedereen al zegt, wanneer je het niet vertrouwd: bel de HAP. Je kunt beter een keer 'te veel' bellen. Ik begreep namelijk ook dat witte ontlasting niet goed was, maar heb hier zelf geen ervaring mee.
Heel veel beterschap voor je meisje!
4 jaar geleden
Vertrouw op je moedergevoel! Mijn huisarts zei ook dat ik het nog even kon aankijken maar ons zoontje is een aantal uren later toch echt opgehaald met de ambulance omdat hij bijna uitgedroogd was. Ik ben maar liefst 4! Keer bij de huisarts en HAP weggestuurd zonder medicatie in twee dagen tijd. Nee mevrouw er is niks aan de hand met uw zoontje, dit is gewoon een normale buikgriep. Blij dat ik gewoon ben blijven bellen en dat ze me uiteindelijk heel serieus namen. Kortom: bel de HAP!
4 jaar geleden
Nog bedankt voor alle reacties! Ze is normaals nagekeken en gelukkig had de huisarts gelijk.














