4 Reacties
3 jaar geleden
Misschien is het bij een te kleine maat wel lastiger om de stiekem goed om het matras te krijgen. Zodat de topper goed op z'n plek blijft.
Van het merk daaloumaa heb je ook wollen matrastopper/hoeslaken.
https://www.daaloumaa.nl/shop/Hoeslakens-c120526368
3 jaar geleden
Ik heb er pas een gekocht en is lekker zacht en betaalbaar
https://www.lille-barn.com/winkel/matrastopper-ledikant-beige-100-merinowol-60x120cm/
Ik zie alleen dat ie nu uitverkocht is :(
Die van wollies stond ook op m'n lijstje maar is al heel lang uitverkocht in 140.
Vriendin heeft deze maar die is een stuk harder:
https://www.mijnhemeltje.nl/product/wollen-onderlegger-50-x-80-cm-mijn-hemeltje-original/
Maar een wollen topper op de aerosleep is niet heel zinnig volgens mij. Dan kan je beter de aerosleep topper eraf halen. Het is sowieso niet bewezen veiliger.
Als je dochter het koud krijgt, ga je het trouwens echt wel merken. Worden ze gewoon constant wakker 馃ぃ dus je zou even kunnen afwachten en dan zijn de toppers misschien ook weer op voorraad?
VRIEND
3 jaar geleden
Klinkt heerlijk! Ik weet alleen dat het vanuit McKenna (de samen slaap goeroe) wordt afgeraden.
De aerosleep is natuurlijk veilig mocht ze draaien, dat is niet meer met een wollen kleedje..
Wij hebben ook altijd Aerosleep gehad en daarnaast veel wol in de kleertjes en dekentje toen ze nog een dekentje had.
Okapi haar gewoon goed kleden in bed op de temperatuur in haar kamer.
Wollen kleedje is heerlijk! Maar zou ik bewaren voor in de kinderwagen of box. In ieder geval als er toezicht op is.
3 jaar geleden
Misschien een wollen slaapzak? En anders zou ik gaan voor een wollen hoeslaken idd. Die zit vast in matras heen waardoor dat ook veilig is














