19 Reacties

2 jaar geleden
Wij hadden dat niet (mei). Kan zijn als je zelf een kaartje ontwerpt dat het niet zo is? Of misschien is het recentelijk veranderd.

2 jaar geleden
Service is echt goed trouwens, dus je hebt vast snel antwoord op je mail 😊

VRIEND
2 jaar geleden
Wij hadden dat niet (mei). Kan zijn als je zelf een kaartje ontwerpt dat he ...
Ja wellicht recent veranderd! 2,5 jaar geleden was het ook niet🤷🏻♀️. Ik wacht even het mailtje af want dit vind ik niet mooi. Heb de kaartjes zelf weer voor een groot deel ontworpen.
Ja top service, de vorige keer zelfs op zondagavond een reactie!

2 jaar geleden
Ik had hetzelfde met liefleukeneigen. Bij mijn zoontje niet in juni 2020 en bij mijn dochter bijna twee jaar later wel. Heel toevallig was mijn ontwerp zo dat het uiteindelijk niet zichtbaar was dat dat er op stond. Dus ik had iets in het wit gemaakt op de plek waarop zij ook hun naam in het wit plaatsen. Bij mij was het toevallig en je ontwerp moet er natuurlijk ook bij passen, maar misschien dus een tip.

2 jaar geleden
Wij hebben daar de kaartjes besteld een half jaar geleden. Op de achterkant helemaal onderaan staat de site, maar zo klein dat het amper te zien is!


2 jaar geleden
Bij ons stond het er ook op bij de proefdruk. Volgens mij kon ik het toen niet handmatig verwijderen, dit kan ik intussen wel zelf doen. Het staat klaar voor onze kleine meid, even wachten nog!