181 Reacties
5 jaar geleden
Hi dames ! Heeft iemand ervaring met de Cybex / Anex-E kinderwagens ? Liefs
5 jaar geleden
Reactie op FlyLady
Mijn vraag is voor ouders met een peuter en zo een baby erbij. Hebben julli ...
Ja ik heb gelezen dat de easywalker Harvey2 en Joolz Geo uit te breiden zijn voor een tweede kindje. Voor de zekerheid hebben we dus voor Harvey gekozen. Maar ik hoorde ook dat als je kindje al 2 ofzo is, dat ie dan ook.prima op zo'n plankje erachter kan staan
5 jaar geleden
We hebben de Maxi cosi nova op de kop getikt! Incl alle zaken zoals isofix base, zonnekap muskietennet en alles. Zo blij ermee want rijd fantastisch ook met 1 hand. De oude eigenaren nog geen jaar gebruik van gemaakt omdat de 2e zich snel aandiende.

5 jaar geleden
Ik kijk met jaloezie naar jullie kinderwagens haha!
Wij hebben de kinderwagen nog die mijn vriend had met zijn ex voor hun kindje.. Een mima xari.. Gelukkig wel helemaal zwart, maar het is echt niet mijn smaak.. Ik vind het ook zwaar onhandig dat die wagen een mini bakje eronder heeft waar amper iets in kan..
Eerst dacht ik: we kopen een nieuwe (wagen stond bij zijn ex en weet niet wat ze ermee gedaan heeft, maar er zit best wel wat beschadiging op), maar aan de andere kant is het zo’n investering... Dus heb mezelf er maar bij neergelegd haha!
5 jaar geleden
Reactie op FlyLady
Mijn vraag is voor ouders met een peuter en zo een baby erbij. Hebben julli ...
Wij hebben deze

5 jaar geleden
Wij gaan voor de Mockingbird 😊 omkeerbaar stoeltje en we nemen er ook een wiegmand opzetstuk bij voor de eerste maanden. Super flexibel maar stevig ding, heel makkelijk in te klappen, heel hoog te zetten en lekker grote mand eronder. Je kunt er ook een opzetstuk voor een tweede en derde kind bij kopen:
https://hellomockingbird.com/products/mockingbird-double-stroller?#31457322860644


























