111 Reacties
4 maanden geleden
Wat onwijs heftig!!
Ik kan alleen advies geven op afstand, trek aan de bel bij je huisarts, consultatie bureau en eventuele veilig thuis, weet je wie de wijk coach is in je omgeving?
https://neos.nl/ik-zoek-hulp/ik-ben-dak-of-thuisloos/ik-kom-met-mijn-kinderen-op-straat-te-staan
4 maanden geleden
Reactie op Irisiris
Misschien heel erg out of de box, maar je zou kunnen overwegen radio boos t ...
Woning tekort is heel erg vervelend, maar lijkt me hier niet de oorsprong van het probleem.
Wat pas echt niet kan dat een vader en opa en oma hun eigen (klein) kind op straat laten slapen. Een breuk is geen reden om iemand op straat te slingeren als er kinderen in het spel zijn.
4 maanden geleden
Praten met je ex schoonouders dat je mag blijven tot je een eigen plek hebt? Als je niet in erge ruzie bent met je ex, in zijn huis terwijl hij bij zijn ouders logeert? Hun kond wordr ook dakloos/ ze kunnen de mama van hun (klein)kind niet zkmaar dakloos maken. Ik zou hier zeker een gesprek over aangaan.
Kan je ook geen studio vonden binnen je budget? Kan je je budget verhogen?
4 maanden geleden
Reactie op Legoplantje
Woning tekort is heel erg vervelend, maar lijkt me hier niet de oorsprong v ...
Zou je denken. Maar waarom gaat ex daar dan niet (tijdelijk) wonen?
Je weet de achtergrond niet, wie weet laat de situatie het echt niet toe (gezondheid ex schoonouders, ruimte, geld etc)
Maakt verder ook niet uit, het belangrijkste is dat er een netwerk wordt opgezet dat zich inzet voor TS zodat zij zo snel mogelijk ergens wordt opgevangen en weer lucht krijgt.
4 maanden geleden
Wat ongelofelijk kut...
Enkele tips die me te binnen schieten:
Vakantiehuisje?
Woongroep?
Antikraak?
En mogelijk dat je hier niet het budget voor hebt, maar ken iemand die binnen enkele weken aan een huurwoning kwam door aan te bieden de huur voor een bepaalde periode vooruit te betalen.
Kan iemand garant voor je staan zodat je voor meer woningen in aanmerking kan komen?
Een studio? (Maar vaak worden die ook niet aan gezinnen verhuurd... wie weet toch het proberen waard?)
4 maanden geleden
Ene kind tijdelijk naar de vader dan wordt het al makkelijker. En heb jij geen ouders meer? Of een vriendin waar je op terug kunt vallen. En zsm genoeg inkomen regelen zodat je particuliere huur kunt betalen.
4 maanden geleden
Sta je ingeschreven bij alle websites van woningbouw voor sociale huur in de omgeving? Reageer je op alle lotingwoningen die voorbij komen? Of evt tijdelijke onderhuur van iemand die een verre reis gaat maken en een paar maanden weg is. Dat geeft je weer een paar maanden om verder te kijken.
Woon(de) je met je ex in een huur of koopwoning? In het geval van huur, als je medehuurder bent heb jij net zo veel recht op de woning als hij. In het geval van koop, kan je met de overwaarde na verkoop van de woning het geld gebruiken om tijdelijk particulier te huren?
Een relatiebreuk is in deze tijd inderdaad geen reden meer voor urgentie, aangezien er een gigantisch woningtekort is en er honderden mensen in een vergelijkbare situatie zitten.
4 maanden geleden
Dankjewel voor de opmerkingen, ik heb zelf alleen qua familie een jongere zusje die op een studentenkamer woont, ik werk al zoveel als kan, anti kraak wonen mag niet met kinderen
Ik sta op elke site ingeschreven en reageer op alles maar kom er maar niet doorheen
Moeder kind huizen heb je niet in omgeving Eindhoven en ik moet ivm speciaal onderwijs van m’n dochter hier in de buurt blijven anders moet je opnieuw op wachtlijsten en kan ik zo weer een paar jaar niet werken
4 maanden geleden
Reactie op mamaoff2
Dankjewel voor de opmerkingen, ik heb zelf alleen qua familie een jongere z ...
Hoe kom je dan ook in deze situatie in deze tijd? In de omgeving ken ik in ieder geval: https://smo-helmond.nl/aanbod/opvang/de-koning/. En kind van je ex bij hem laten wonen als er geen sprake is van geweld/misbruik, met 1 kind in een studio wil nog wel eens mogen.
4 maanden geleden
Reactie op Tauriel
Kinderen mogen niet op straat, dus wat maakt dat je geen urgentie hebt gekr ...
Er zijn er teveel en 1 kind kan naar de vader en waarschijnlijk het andere kind ook volgends de instanties p.
4 maanden geleden
Reactie op mamaoff2
Dankjewel voor de opmerkingen, ik heb zelf alleen qua familie een jongere z ...
Soms willen mensen op fb een chalet verhuren op een vakantiepark. Officieel is permanente bewoning niet toegestaan, maar het wordt steeds meer door de vingers gezien.
Misschien kan je voor een schappelijk bedrag zoiets huren?
Ook op marktplaats willen er nog wel eens studio’s/appartementen of chalets te huur staan.
Let alsjeblieft wel op met oplichting, geen persoonlijke gegevens doorsturen of geld betalen voor een bezichtiging of iets.














